Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a tacskókat?

Figyelt kérdés

Akármerre járok, mindenki azt mondja milyen zsémbesek. Közben meg szerintem ez neveltetéstől függ, az enyém halál aranyos, kiegyensúlyozott. Soha nem bántott senkit..


Egy két csoportban is ha kiteszem hogy tacskóm van, vagy hozzászólok egy kutyás kérdéshez, egyből lepontozzák a válaszom.


25/F


2018. jún. 25. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
shhh
2018. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
mert nem normálisak az emberek. sz*rd le. lényeg hogy te szereted.
2018. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem a méret vagy a fajta számit vagy hogy keverék,zsémbes!

A gazdinak és a családnak legyen jó a kutya.

2 utcai vegyes kutyám van,hát nem tacskók,a "térdközépig érő méretűek", nekem tökéletesek.

(Szomszéd fitymálja a méretűket," nem betörőfogók",hát nem is arra vannak)

2018. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt én is nap mint nap megkapom. Meg h a kutya 2 méter 100kilónál kezdődik. Tudnám mire jó ez a fikázódás.
2018. jún. 25. 14:23
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Most komolyan:

Miért érdekel ez téged?


Nagyon jól tudod, hogy ezt soha semmivel nem fogod tudni megváltoztatni. Akkor meg? Mit mérgelődsz itt feleslegesen? Boldogabb leszel ha provokatív kérdést teszel ki és mindenki simogatja a lelkivilágodat?


(egyébként egyetértek veled, nekem tacskó-labrador keverékem van, de a tacskóra jobban hasonlít. Nekem is beszólnak de nem foglalkozok vele. Azt az energiát inkább a magam életére fordítom)

2018. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

A tacskó is ilyen panel öleb amit sok hülye gazda nem nevel meg mert "jaj hát Bucika kinek ártana" és egy antiszoc ugató sz..csimbók lesz belőle.

Szóval főleg aki városban él inkább ezzel a fajta tacskóval találkozik

2018. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Miért? Utálják az emberek a tacskókat? Amerre járok, mindenki isteníti őket.
2018. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
66%

Eddig nem tudtam, hogy utálják...

Én is a anagy testűeket szeretem de a tacskót pont hogy jópofa kis jószágnak tartom. Annyi hogy saját magamnak nem választanám. Aki más kutyáját fikázza, az szerintem gyökér. Különböző embereknek különböző kutya tetszik, ezt azért nem lenne nehéz felfogni.

2018. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Èn imádom a tacsikat, a legtüneményesebb kutyusok szerintem :) Nekem is van kettö :)

Az emberek idióták. Ne foglalkozz velük.

2018. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Amerre én járok mindenki imádja a tacskókat,nekem volt 3 fajtatiszta tacskóm is mindenki imádta őket

Most is van 2 tacskó keverékem mindig mindenki dicséri őket

2018. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!