Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szamojéd kutya macskával?

Yeahitsniki kérdése:

Szamojéd kutya macskával?

Figyelt kérdés
Beleszerettem a szamojéd kutyákba, viszont van kettő 6 éves házimacskám. Szamis ismerőseim kutyája jóba van a cicákkal, viszont olyat is olvastam, hogy előszeretettel vadásznak rájuk. Szerintetek mennyire lenne érdemes egy ilyen kutyit macskák mellé rakni?

2018. júl. 4. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Egy probat meger :)


Es nem, nem azert irtam, hogy ‘hatha bantja oket haha lol’ hanem mert en ugy thdom, jol kijonnek egymassal

2018. júl. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szocializálni és nevelni kell, mint minden más kutyát
2018. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kocsi korától fogva macskák mellett növekedik, nem fogja bántani őket. Ajánlom, hogy vagy kölyköt vegyél magadhoz, vagy ha nincs időd egy kiskutya tanítására és nevelésére, akkor olyan felnőttet, ami az előző gazdájánál is macskák között élt.

Amit még ajánlok hogy nézz utánna a szamojéd betegségeinek, táplálásának és gondozásának, hogy ne érjen meglepetés. ;) Kezdő gazdiknak nem ajánlott ez a kutya így ha még nem volt szerencséd kutyákhoz nem ajánlom, hogy csak úgy hasraütés szerűen hazavigyél egyet.


Ezen az oldalon mindent megtalálsz a szamojéd fajtáról: [link]

2018. júl. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hétfőn érkezik a kiskutyus :)
2018. júl. 18. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!