Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyamenhelyek ha viszek oda...

Kutyamenhelyek ha viszek oda 6 kölyökkutyát akkor be veszik őket?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 15:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%
Vemhesen kellett volna ivartalanítattni
2018. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
11es, persze, főleg ha nem is tudsz róla...(hogy vemhes...)
2018. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12%

Ha befogadsz egy kutyát, illik elvinni orvoshoz kivizsgálásra. Akkor kiderül, vemhes-e. De attól függetlenül is lehetett volna ivartalaníttatni.

Nem, a menhely nem fogja befogadni. Keress nekik gazdát te.

2018. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha már magas idős vemhes, akkor nem ivartalanítanak.
2018. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem befogadjak. Én egyszer télen hoztam haza egy kölyök kutyát, jobban mondva követett. Egy tavolabbi menhelyt találtunk akik befogadták, annyi volt a kérésük hogy fogjukbe mert nincs emberük akik az utcan kergetik. Bacsaltam az udvarba a saját kutyaim mellé (egészséges volt ránézésre) másnap el is vitték.
2018. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem megér pár telefont. A legtöbb helyen - gondolom - tele vannak és elegük van a "besikeredett" almokból, de hátha van hely vagy tudnak tanácsot, segítséget adni a gazdakereséshez. A kölyök kutyáknak még mindig több esélye van gazdát találni, mint egy öregnek.

Akik az ivartalanítást hiányolják: ha nem biztos, hogy a kutyától meg akart a "gazdája" szabadulni, akkor szerintem necces egyből kipakolni egy talált kutyát. Ha jelentkezik a tulaj, nem biztos, hogy örülni fog neki, mondjuk akkor (meg úgy egyébként is) lesz szíves chippeltetni a kutyát és beregisztráltatni. Ismerősnél egy hónap után lett meg egy talált kutyának a gazdája, pedig ahol csak tudták, hirdették, hogy megtalálták. A fia kezdte már nagyon beleélni magát, hogy megtarthatják.

2018. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kár volt itt megkérdezni. Úgy látszik mindenképp az én hibám az egész. Az értelmesebb jozzászólásokat azért köszönöm
2018. júl. 6. 02:56
 18/19 anonim ***** válasza:
47%
szerintem jobban jársz ha meghirdeted a kiskutyákat. Főleg ha inkább pulira jellemző a viselkedésük, vidéken szeretik a jó jelzőkutyákat. A menhelyek sajnos nem fogják bevenni őket, mert inkább a tarhálással vannak elfoglalva. Undoritó pénzmosoda az összes:(((
2018. júl. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez azért nem igaz! Én ismerek becsületes szervezeteket, magánembereket is!
2018. júl. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!