Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Basset hound? Vélemények,...

Basset hound? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd venni egy basset houndot,nem most néhány év múlva elöszőr elszeretnék végezni egy egyetemet.


Melyik kennel megbízható?

Kb. Mennyibe kerül egy kennelből?

Természetesen kinti-benti lenne.

Kutyaovi,suliba járnánk

Nem első kutya lenne már volt és jelenleg is van kutyám 3 keverék.

Tapasztalatok vélemények is érdekelnek.

Ti mit gondoltok a bassetről?

Hallottam,hogy makacs igaz?


2018. júl. 5. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Baromi akaratos, önálló és makacs kutya, fel kell kötni még az alsógatyát is, mert a fejedre nő.

3 kutya mellé, tutibiztos hogy be tudsz vállalni egy negyediket?

Hogy szeretnéd a meglévő falkába illeszteni kölyköt?


Kennelből jóval 100 ezren felül lehet az ára, de mindenképp hatszámjegyű, olcsóbbak a színhibás, harapáshibás egyedek, ha vannak.

Kennelt sajnos nem tudom neked mondani, mentett bassetet ismerek a környéken.

2018. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A háromból 2 saját a másik a tesómé,de mire elvégzem az egyetemet már nagyon idősek lesznek.Jelenleg 11.-be megyek az egyetem 6 éves szóval van még időm,de igen a meglévő 2 kis tacsi keverék mellé szeretném.


Basset egy álomkutya nekem,egy bassetemesz a többi kutyám majd menhelyi lesz.


Igen tudom,hogy makacs,de ha jól megvan nevelve akkor is?

2018. júl. 6. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:

De amúgy orvosnak tanulsz?

Olvastam, meg írtam a frissebb kérdésedhez is...

Szerintem is a basset egy makacs kutya, meg kell nevelni, ki kell elégíteni az igényeit, azért a sztereotípiákkal ellentétben elég sok séta kell neki, több mint egy beaglenek... De mégis az "egyszerübb", könnyebben kezelhető fajták közé tartozik, úgyértem, hogy nem egy rottweiler, akita, border collie... Egy orvosnak talán pont ideális, talán ideálisabb egy menhelyi keveréknél, mert sajnos be kell látnunk, hogy Ők néha zsákbamacskák.

2018. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia.

-kennel: Talajmenti Lokomotiv,Efendi,Nagyhegyi basset kennel őket fixen merem ajánlani.

100+ fölött vannak,viszont ha nem akarod tenyészteni vagy kiállitásra vinni valamivel olcsóbb. / de nem megy 100alá

Teljesen feleslegesnek tartom a kutyaovit-sulit ha rendesen le van fárasztva és tudtok bandázni.

Tapasztalat : mindenképp értelmes kennelből vedd, és ne nagyon ráncosat mert később szem műtét és társai várnak. nekem a szukám 3x hiperaktívabb mint a kan volt (11 éves volt mikor elment) ha kijön a vadász ösztön akkor futi van .

Amit gondolok : egy igazi bohóc..szerencsétlen halálra lehet magad röhögni rajta.

Makacs de egy kis kajával mindig oldható..

NEM LÉPCSŐZHET se kicsinek se nagynak túl sokat. nagyjából ennyi :)

2018. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!