Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát úsztatni hol lehet?...

Kutyát úsztatni hol lehet? Nyíregyháza vonzáskörzete

Figyelt kérdés

A kutyánk nagyon szereti a vizet még 6 hónapos, és szeretném elvinni olyan helyre ahol belemehet egy tóba akár. Tudom hogy sóstói, vagy a bujtosi tóba tilos is illetve nekik nincs partja.

Leveleki tóba is tilos kutyát úsztatni?

Vagy ha tudtok ilyesmi helyet megköszönném.



2018. júl. 6. 10:51
 1/4 anonim válasza:
84%
Magyarországon sajnos hivatalosan nagyon kevés helyen lehet. 2 helyen a Balatonba és egy helyen a Tisza tóba(legalább régen ott is lehetett, most nem tudom). Megyarország legjobb kutyás stranda az a fonyódi kutyás strand. Egy rendezett, lekerített félárnyékos rész büfével, wc-vel.Okos kutyákkal, a gazdik is igyekeznek azok lenni :D. Idén én is leviszem a kutyám oda.
2018. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A tiszatóra is lehet vinni bátran. Sarud kutyabarát fürdőzőhely. Megtaláltam közbe a honlapjukon. Így nem kell olyan messze menni és talán nyugodtabb környék is ;)
2018. júl. 6. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
mi lesz ha megfürdeted akár Leveleken, akár a Sóstón, akár a Bujtoson, aká Császáron? Semmi, ha tud úszni. Ha nem, akkor meg meg se próbáld.
2023. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha valaki rádszól, mondd meg, hogy fuldokló védett madarat láttál és a kutya menteni próbálta, de mire odaért elmerült
2023. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!