Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lány a kutyájával alszik...

A lány a kutyájával alszik kifliben? :D

Figyelt kérdés

Ez gyakori kutyásoknál? Teljesen meglepődtem, még olyanról hallottam, hogy kutya, macska a lábnál alszik, de hogy így átölelve aludjon valaki a kutyájával?


Nem nyálazza össze a párnát? Meg hát simán az, hogy azért mégsem annyira tiszta, nem? Vagy csak én vagyok finnyás? :D


2018. júl. 8. 00:12
1 2
 1/14 October15 ***** válasza:
51%

Hát én valszeg megfulladnék.. XD

Anno mikor fiatalabb volt a kutyám felengedtem az ágyra éjszakára de 5 perc után mindketten rájöttünk, hogy ez így nem fog működni. :D


26F

2018. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
22%
Szerintem sem normális, a háziállat az háziállat. Biztosan hanyagolnék ilyen agyalágyult lányt aki ölelkezve alszik a kutyájával. Elvégre a hörcsögnek sem terítesz meg az asztalnál.
2018. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
23%
Addig jó, amíg csak alszik vele. :D
2018. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
65%
Sok igenlő női válasz esetén azt érezném, hogy életemben először lennék kutya! Bezzeg engem nem ölelgetnek kifliben.
2018. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
56%
Igaz én nem kutyával hanem macskával alszom ölelkezve de azért mert ő is szereti és én is és jobban/nyugodtabban is alszom úgy :D Ugyan ez kutyával is igaz :D
2018. júl. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Velem is együtt alszik a kutyám, szeretem a szuszogását, megnyugtat a jelenléte. Rendszeresen nyírva, fésülve, mosdatva van. A ruhámra, kezemre, hajamra több kosz tapad napközben, mint ami azon a kis állaton van. Hol a fejemnél, hol a lábamnál, vagy hozzámbújva alszik. Imádom. Aki szerint ez nincs rendben, annak nincs keresnivalója mellettem.
2018. júl. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

En is a kutyammal szeretek aludni. Akinek ez nem tetszik,az mehet .


:D


Azert nezzen magaba nehany ember,hogy a kutya minden talalkozasnal kitoro orommel fogad,mindig szivesen jon barhova es mindig orul nekem. Soha nem veszekszik,soha nem mond szemetseget. Ezeket mindennel tobbre ertekelem.

Mielott meg vkiben felmerul az elozo kkmmentek alapjan,nem szexelek sose a kutyammal.

N

2018. júl. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon sokszor aludtam vele kifliben,mivel én nagy vagyok,ő meg kicsi,szereti a meleget,beengedtem mindig a takaróm alá,és befészkelte magát a hasamhoz.és melegítette a hasamat,ami jó érzés :) Most ez ritka,mert az ágyam magas,nem tud magától feljönni,felvenni meg nem akarom sokszor,mert ha elalszok,és leugrik,eltörheti a lábát is.
2018. júl. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Eddig eléggé szélsőségesek a válaszok értékelései :D
2018. júl. 8. 09:20
 10/14 anonim válasza:
17%
Ha egy lány ilyen szinten kutya- vagy macskabolond, az általában azért van, mert csak az állatok képesek elviselni.
2018. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!