Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem a lányt randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem a lányt randizni (Tinderről)? 23/F, Budapest

Figyelt kérdés

Ti hová vittétek, ha volt? Nyilván Tinderen csak eléggé felületesen ismered meg a lányt, szóval nem egy egész napos valamivel kéne indítani.

Valami kávézóra vagy ilyesmire gondolok inkább, de kíváncsi vagyok az ötleteitekre :)



2018. júl. 3. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Vinni? Felnőttről van szó, nem gyerekről, hogy vinni kelljen...
2018. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Ha ennyire béna vagy akkor inkább ne randizz.
2018. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
# 2 Ha ennyire béna vagy, akkor inkább ne kommentelj!
2018. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Tudja a tököm, de ha akarsz is kihozni valamit ebből akkor egy dolgot ne tegyél: NE kérdezd meg, hogy hova menjetek. Legyél határozott, persze ha magától hoz fel valamit, akkor oké. Te szervezed a randit, találd ki TE, hogy hova menjetek, ne tőle várd az irányítást. Érted mire akarok kilyukadni? A nőknek nem szimpatikus, ha azt látják már egy ilyen kos dologban sem tudsz önálló döntést hozni. Lehet rossz helyre viszed de legalább nem tőle várod, hogy mi legyen. Érted?! Sok sikert :)

(Kezdésnek mozit nem ajánlom, olyan helyre menjetek ahol tudtok beszélgetni.)

2018. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kv-zó eddig is bevált. De ha jó az idő, akk simán fagyizni, v vmi pl, mittomén, budai sörfeszt.

Ugye nézni kell, h mi érdekli.

Hóp disz helpssz.

2018. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
#3 - A kérdezőnek válaszolj, ne nekem!
2018. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
# 6 A kérdésre válaszolj, ne a kérdezőt kritizáld!
2018. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt is vedd számításba, hogy mindkettőtöknek jó helyen legyen a hely. Ne kelljen a várost átutazni.

Haverok véleményét kérd ki biztos tudnak a közelben hangulatos helyet.

2018. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!