Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy a kutyám...

Mit csináljak, hogy a kutyám az alomba, és ne a szoba közepére nyomja a dedikúlt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
XD Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez a dedikúl kifejezés fantasztikus, halálra röhögtem magam:D Eddig még nem hallottam. A válaszok meg engem is érdekelnének:)
2010. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Igen, ez a dedikúl nekem is nagyon tetszik :D Köszi, hogy feldobtad az estémet :D Amúgy én úgy szoktattam rá a kutyámat, hogy megfigyeltem, mikor kell nyomnia a dedikúlt, és abban a pillanatban beraktam az alomba. Elzártam a kivezető utat valamivel, ezért kénytelen volt az alomba pupuzni :DD
2010. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
szerintem próbáld ki azt,h ha a szobaközepére nyomja utána vedd fel valamivel és tedd bele az alomba.azt megfogja szagolni és lehet,h utána már oda fogja nyomni a dedikúlt!:D
2010. jún. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
A kutya nem macska.
2010. jún. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Egyszer belenyomod az orrát és a hangsulybol is érezni fogja,hogy rosszet tett többet nem teszi
2010. jún. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

persze a kutya orrát belenyomkodni a szxrba teljesen korszerü és higiénikus megoldás


ha látod hogy készülödik, forog - szaglászik - pucsit, akkor vidd az alomhoz ...de ha kertesházban laktok, akkor nyugodtan kirakhatod a füre, csak az utcára ne vidd ki

2010. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

utolso vagyok: remélem oltatlan kiskutyáról beszélünk nem egy felnött állatról,

ha felnött kutya akkor nekem is az a válaszom hogy " a kutya nem macska"

2010. jún. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
A kutyát le kell vinni sétálni, nem macska, hogy alomra lehetne szoktatni. Míg a macskának ez természetes, a kutyának nagyon kellemetlen mert ezt nem engedi az ösztöne, hogy a lakóhelyére ürítsen. Ha kutyát vállaltál, akkor vidd is le napi 3-4szer, hogy elvégezhesse a dolgát és ne macskaként kezeld. Természetesen ha pár hónapos kölyökről van szó, amelyik még nem mehet utcára azt megértem.
2010. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2010. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sétálni jártok? Hányszor egy nap?
2010. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!