Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Kolyok kutya koldok serv?

SOS! Kolyok kutya koldok serv?

Figyelt kérdés
sziasztok! a 2honapos kolyok kaukazusi kan kutyamnak a koldoken eszre vettem egy 2cm nagysagu puha dudort..tuti serve van?mikkel jár ez? mennyi a mutet stb? az ertelmes valaszokat megkoszonnem nagyon féltem:(
2018. júl. 8. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem vagy tisztában az állatorvos fogalmával, minek kutya, és miért pont ilyen kutya?
2018. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Úgyis mentek orvoshoz. Mutasd meg neki. Ő el tudja dönteni, kinövi-e, vagy ki kell venni.
2018. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Állatorvos eldönti hogy mikor kell műteni. Az enyémnek anno azt mondta hogy hagyjuk bent, és amikor fél évesen ivartalanította (ő szuka volt de kannál is meg lehet akkor csinálni mert már úgy is altatva van) akkor vette ki, így nem kellett ez miatt pluszban altatni.
2018. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Elképzelhető, hogy csak megutotte magát játék közben. Az en kiskutyamnak is volt egy dudor a hasán 2,5 hónapos korában, néhány nap alatt felszivodott, es azóta sem figyelhető meg rajta semmiféle elváltozás. Ennek ellenére én orvosi látogatást javasolok, amellett, hogy nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. :)
2018. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Anatómiával nem tudom, mennyire vagy képben, de mivel kanról van szó: nem lehet, hogy a sérvnek gondolt puha dudor a péniszének vége?... A hasa közepén, kis kerek puha dudor, és onnan pisil. :)
2018. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!