Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitol hullhat ennyire a szore?

Mitol hullhat ennyire a szore?

Figyelt kérdés
Van egy golden retriever kutyusuom most mult 6 honapos, egy ideje olyan szinten hullik a szore hogy mindenhol megtalalhato, az udvaron a pokhalo tele van a szorevel, a levegoben is az szall, ha hozzam simul a fel kutya rajtam marad kb ilyen szinten. De az lenne a gons hogy a feje bubjan talaltam egy foltot ami egy pontban a szore vegenel a bornel mintha sebes lenne ami mar lefele jon es most probaltam neki leszedni mert nem voltam benne biztos hogy az kost seb vagy sar odaszaradva (sokat dagonyazik) es ahogy lekapargattam abban az egy centi atmeroju korben azzal a sebszeru kis cuccokkal a szore is jott csomoban, tehat lett ott neki egy picike kopasz folt, fogalmam sincs mi lehet az, joparszor beverte mar a fejet mert nem annyira talpraesett..xd de olvastam hogy allergia is lehetne, de a borenek ahonnan lejott semmi baja, nem vakarozik nem piszkalja a fejet stb. Ha valaki tudna ebben segiteni, akkor kerem.

2018. júl. 8. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyesmi?


[link]


Amúgy de, meg kellene mutatni orvosnak a foltokat, normális vedlésnél nincsenek kopasz foltok, csak váltja a szőrét a kutya. A leírásod szerint ez nem normális.

2018. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Mindenképp menj el állatorvoshoz, bár a mi kutyánk is vedlik rendesen, de nem ennyire durván.
2018. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Staphylococcus lehet, amit ne nagyon kapargass, mert emberre is átterjedhet de ezt nem tudjuk, de lehet ez is... Vidd el dokihoz, és a kis foltjaiból vetess bőrkaparékot, így , leírásod alapján, akármitis is lehet.
2018. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!