Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akar enni?

Miért nem akar enni?

Figyelt kérdés
sziasztok van egy 9 hetes nagy termetu kiskutyam vettem neki minden fele tapot a legjobbakat de egyiket se akarja megenni...gondolok en itt szaraz tapra...a konzerveket el nyalogatja de ennyi..mast nem is nagyon akar enni sot ebbol is csak a negyedet eszi meg a napi adagjanak ..voltunk orvosnal egeszseges ..nem tudom mi lehet a baj..mar mindent meg probaltam..hust se eszik semmit...mi lehet a baj?volt mar hasonloval dolgotok? felek hogy igy nem fog fejlodni semmivel nem tudom ra venni h egyen
2018. júl. 10. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ne hagyd válogatni. Leteszed elé a tápot (nem konzervet!) ha 5 percig nem nyúl hozzá, elveszed tőle, következő nap odaadod, jó esetben megeszi, rosszabb esetben mégegy nap koplalással ugyanez.
2018. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Semmi baja, csak hagyod neki. Nem rávenni kell. Nevelni.
2018. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

idd el egy másik orvoshoz, de lehetőleg olyan helyre, ahol vért is vesznek tőle. Az nem normális dolog, hogy egy kicsi kutya semmit nem akar megenni.

Emlékszem annak idején a húgom kicsiként egyenesen irtózott az evéstől. Ott is okoskodott mindenki, még az orvos is, hogy "Anyuka! Egy egészséges gyerek nem fog éhen halni!" Végül ki is derült, kórházi kivizsgálással, hogy nem egészséges.

Valamiért nem termelődött gyomorsava, amit beleerőltettek kaját másnap megromolva kihányta.

Hosszú a történet, a lényege, hogyha egy kicsi, fejlődésben levő állat nem eszik, ott valami nincs rendben!

Kérdező!

Ne legyen egész nap előtte az étel, csak reggel és este adj neki, mert ha napközben csipeget, soha nem lesz étvágya!

2018. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ertem koszonom
2018. júl. 10. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egyébként semmi baja nincs, akkor egyértelműen csak válogat, te pedig hagyod.
2018. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen "legjobbak" tápokat adtál neki? Márka szerint?
2018. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fejlődésben levő kölyökkutya eszik mint a moly, kivéve, ha egész nap tömitek valamivel. Egy nap 2x kell neki enni adni, aztán szevasz! Vidd orvoshoz és labor!
2018. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!