Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van két kis palotapincsim. A...

Van két kis palotapincsim. A kicsi keverék 6 éves a nagyobbik fajtatiszta 8 éves. A kérdés lent?

Figyelt kérdés
Féltestvérek az anyjuk egy. Az a sztori hogy 2 napja fodrász lenyírta a szőrüket és azóta a kisebbik alig jön elő az óljából a nagyobbiknak nekiugrik de úgy hogy alig lehet leszedni róla, engem is morog ha nyúlok oda hozzá . Sose csinált ilyet pedig már az előző években is nyírva voltak nyáron. Kutyakozmetikus szerint megviselhette lelkileg de ennyire? Mit tudnék csinálni hogy túl legyen rajta? Rossz így látni egy ártatlan kis tündér volt mindig.

2018. júl. 11. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Megviselte, és most dühös az egész világra. Hasonló sztori. Mopszom van, neki kell tisztítani a kis ráncait. Már 5 éve ugyanúgy tisztítottam, egyszer random besértődött és egy napig nem állt szóba velem (csak, ha kaját kapott :D). Azóta se értem, hogy mi ez, azelőtt is tűrte, és azóta is tűri.
2018. júl. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod akkor valószínű hogy megviselte. Remélem hamar túl lesz rajta igazából csak a nagyobbikat féltem mert annyira neki ugrik ha az közel megy hozzá hogy úgy kell leszedni róla :/
2018. júl. 11. 10:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nekiugrik, tiltsd. Lehet, hogy több idő, mire megbékél, de nem bánthatja a másikat.
2018. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy tiltsam? Adtam neki egy ket pofont de ezzel csak annyit ertem el hogy osszehuzta fulet farkat es elbujt :/
2018. júl. 11. 11:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Soha nem tiltottad a kutyádat? 3 hónaposan már ismernie kéne a tiltószót!
2018. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha ez annak szamit hogy mikor rajuk kiabalok hogy helyedre akkor bevonulnak. Mas nincs de ilyenkor nem segit. Eddig 3 x ugrott neki a noverenek. Mar azon gondolkoztam oar napra kulon rakom oket vagy valami Ilyesmi.
2018. júl. 11. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a tiltás amikor kimondasz egy tiltó szót (pl. Nem, elég, hagyd vagy amit megtanítottál neki) és abbahagyja amit csinál.


Amúgy én lehet megnézetném állatorvossal, lehet valami fájdalma van. Vagy arra nem gondoltatok, hogy a kozmetikus csinált vele valamit? Megverte mondjuk? Annyira sok ilyet lehet hallani.

2018. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ottvoltam végig vele. Annyi történt hogy kicsit megvágta a bimbóját de lekezeltük betadinnel nem csunya nem vérzik. Mikor hazahoztam semmi gond nem volt az első pár órában. Holnap állatorvos lesz ha nem mulik bár már egyre jobban van szaladgál ugat neha még elbujik a testvérére is cska reggel ugrott rá.
2018. júl. 11. 19:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Álvemhes volt , rendbe jött :)
2018. szept. 5. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!