Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a Bravecto kullancs elleni tablettáról?

Figyelt kérdés
Írjon, akinek a kutyája már egy ideje használja. Sok rémhírt olvasni a külföldi sajtóban, az állatorvosok viszont ajánlják. Egy ismerősömnek hirtelen meghalt a 2 éves kutyája, és meggyőződése, hogy ettől a gyógyszertől, de persze boncolás nem történt. Már nem először kapta a kutya, hanem negyedszer. Nem tudom, merjem-e adni. Kinek mit mond az állatorvosa?

2018. júl. 16. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan használják a környezetembe, senkinek sem volt gondja. De ha erősnek érzed keress havi megoldást, NexGard, NexGard Spektra, Simparica. Érdemes előtte és utána homoktövis kúrát tartani májvédelem céljából.

Mi a NexGard Spektrát használjuk közel 2 éve. Meg vagyok vele elégedve, igaz kicsit most nehéz beszerezni, készlethiány miatt.

Sok rém hír terjeng a valóság azonban az hogy 1000-ből egy kutya ha rosszul reagál rá. Sok esetben a Bravectora fogott halálozás és roham nem bizonyított.

Érdemes előtte egy vérvételt csinálni májfunkcióval, ha kétségeid vannak.

2018. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2 évig használtuk gond nélkül. Legutóbb viszont egyáltalán nem használt, úgyhogy váltottunk nexgardra.


Nincs a bravectoval rossz tapasztalatom ezen kívül.

2018. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. hasznos volt nagyon.
2018. júl. 16. 16:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elsőtől kérdezném, hogy milyen formában van ez a homoktövis kúra? Lehet kapni állatpatikában?
2018. júl. 16. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a gyógynövényes bio boltban veszem, csepp formátumban. Azt kapja a kajájára. Egy üvegcse 4-5 kúrára elég, és kb 2000 Ft körül van.
2018. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!