Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusnak ti mennyi csirkefarh...

Kutyusnak ti mennyi csirkefarhátot adnátok naponta?

Figyelt kérdés
Az előző gazdija akitől kaptam azt mondta naponta kapott a kutyus 2db csirkefarhátot enni, mivel nem birja a gyomra a tápot. Staffi keverék. Az elég neki? Mivel nállunk csak hetente hoznak húst kb hány kg csirkefarhátot vegyek neki, hogy a kövi hétre elég legyen neki?

2018. júl. 18. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Beteg lesz ha csak csirkefarhátot kap, egyoldalú táplálkozás. Vegyél neki legalább középkategóriás tápot - mondjuk Brit Premium, vagy Josera, ár-érték arányban jó, és benne van minden ami kell egy kutyának. Bírni fogja a gyomra, hidd el, csak a csirkefarháttól az orvost fogjátok látogatni. Szerintem egészséges kutyát szeretnél.
2018. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem igazán jó csak csirkefarháttal etetni, mert szinte nincs benne hasznosítható fehérje. Leginkább csont és zsír. Arról nem is beszélve, hogy megfőzve még veszélyes is a csont. ha nyersről van szó, akkor javaslom, kicsit olvass utána a BARF etetésnek. A csirkefarhát alapnak jó, de husi (nyesedék hús) és belsőség is kell hozzá, hogy rendesen tápláld a kutyust.
2018. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk még a nyers hús etetést is javasolhatom, de ha neked már a farhát beszerzése is bonyolult, egyszerű ha táppal eteted.


BARF etetés:


[link]

2018. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
ezelőtt 20 évvel az emberek 80 %-a farháttal és rizzsel etett, és semmi bajuk nem lett a kutyáknak. nyiéván lehet etetni ezzel is, de én is azt mondom, hogy kapjon azért mást is. Marha, vagy vadnyesedék pl.
2018. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!