Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éjjel vonyít (? ) a kutyám!...

Éjjel vonyít (? ) a kutyám! Elmúlik? Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban ill. tanácsa kérem segítsen.

Figyelt kérdés

Van egy pár hónapos Japán Akitám. Semmi bajom nincs vele, azon kívül, hogy egész éjjel vonyít,ugat,vinnyog...bár ha őszinte leszek fogalmam sincs milyen hangot ad ki. Ugyan ezt csinálja akkor is amikor elmegyünk és becsukjuk a kenneljebe. Arra már rájöttünk,hogy nem bírja a bezártságot, de mégsem maradhat kint egész nap. Mikor kivan engedve persze semmi baja, de mégsem engedhetünk neki mindig, még a végén a fejünkre nől és nekünk kell hozzá igazodnunk...

Nektek volt már hasonló szituációtok? Hogy szokott le a kutyus róla? Lefog egyáltalán? Senki nem tud aludni tőle, és sajnos a szomszédok se nézik jó szemmel..nem szeretnénk,hogy megmérgezzék ezért hajnalba valamelyikőnk mindig kimegy hozzá,kiengedi (hogy a többiek tudjanak aludni) sőt nappal is amennyit tudunk kint vagyunk vele...



2018. júl. 19. 08:45
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
0%
a vadont úgy értem nem házban.
2018. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
81%
40-es, nem látok hasonlóságot aközött, amit eddig írtatok, és aközött, amit én írtam. "Ti" azt írtátok, hogy a KÖLYÖKkutyát ki kell baxni a kertbe. Én pedig azt írtam, hogy a kertben 1. FELNŐTT, 2. FOGLALKOZTATOTT, 3. KISZOKTATOTT kutyák vannak. Ez három volt. :)
2018. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
73%
Az első két mondatodat pedig egyáltalán nem értem. SENKI nem mondta, hogy nem tartható kint. :D Kiírom mégegyszer, amit egyébként már háromszor megtettem: KÖLYÖK kutyáról van szó. Kölyköt NEM tartunk kint. :3
2018. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
0%

Én a #29-es válaszoló vagyok és ezt írtam:


"Ez hülyeség, hogy a kutyának a házban kell aludnia. Ha van kint kutyaháza neki, akkor lehet kint is. Az Akita ráadásul jól bírja a hideget is."


Nem tudom, hol van ebben az, hogy ki kell b. a boxba? Következő bekezdésben írom is, hogy ellenzem a kutya bezárását, aztán még próbáltam tanácsokat is adni a kérdezőnek. Erre kapok 18%-ot bármiféle indoklás nélkül, ami egy kicsit azért bicskanyitogató...

2018. júl. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
46%

"Nem tudom, hol van ebben az, hogy ki kell b. a boxba?"

Én sem tudom, mivel semmi ilyesmit nem mondtam. :) Indoklást pedig kaptál éppen eleget, csak nem akarsz tudomást venni róla.

2018. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk ezt a vitát, mert közben törölve lett akinek válaszoltam. :\ Így teljesen értelmetlen az egész.
2018. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Nekem az ágyamban alszik a hovawartom ha akar nem büdös nem koszos és az emberek azt kondják tisztaság mániás vagyok tehát szerintem semmi baj az ágyban alvással
2020. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
*mondják
2020. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!