Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb mennyibe kerülhet egy...

Kb mennyibe kerülhet egy 3kgos szuka kutya ivartalaníttatása?

Figyelt kérdés

Mentett yorki keverék, most fog először tüzelni, hétfőn hívom az állatorvost. Kb mennyire számítsak?

NORMÁLIS VÁLASZOKAT előre is köszi.



2018. júl. 20. 20:52
 1/9 anonim válasza:
100%
Szia. Az ivartalanitas ara sok mindentol fugg, hol vagy helyileg stb. A fou kutyakat minden orvos altalaban olcsobban csinalja, de szerintem 15tol nem lesz tobb.:)
2018. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd én is szeretném ivartalanítani a kutyánkat (szuka), és azt mondta az orvos, hogy az ára 35ezer forint lesz. Kis méretű kutyáról van szó. Pécs
2018. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

nem vártam volna meg az elsőt sem, de orvos ajánlotta, hogy várjuk meg az első tüzelést.

ha az ágyra mászik fel-le a varrat szakadhat? van neki rámpa az ágyhoz.

2018. júl. 20. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon nem mindegy, az ország melyik részén élsz.

Én inkább azt mondanám, 15 alatt nem úszod meg, bármelyik megyéről is van szó.

Most néztem meg a helyi állatkórház árlistáját, 24.000-et ír 15 kg alatti kutyákra. Sajnos nem tesz különbséget aközött, hogy azon belül 3 vagy 14,5 kilós állatról van -e szó.

Ez a város (nyugati határ) legdrágább helye, szóval ennél jóval olcsóbban is meg lehet úszni a legtöbb dokinál, de úgy gondolom, 15 és 20.000 közé a legreálisabb megsaccolni az operáció árát.

Egyébként, ha nem akarsz totózni, nyugodtan hívd fel az orvost, akihez viszed, és kérdezd meg. Ha még nem döntöttél, keresgélj árjegyzékeket a neten a környék rendelőiből, úgy kábéra be tudod lőni az árkategóriát.

Menhelyes kutya? Elvileg igényelhetsz kedvezményt az örökbe adó egyesületen keresztül az általuk kijelölt dokinál. Ez is megérhet egy próbát...

2018. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem menhelyes, utcán találtuk.

Esztergom környékén lakom, vidéken.

Én is max 20ra gondoltam.

Ilyenkor "kipakolja" a kutyát vagy csak elköti?

Első kutya, még nem volt részünk ilyenben

:)

2018. júl. 20. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elkötés nem ivartalanítás hanem műhiba. Ki fogjak szedni a petefészkét. Viszont a dokinak nincs igaza, a legfrissebb álláspont az, hogy még az első tüzelés előtt a legjobb ivartalanítani, így szinte 0% az emlődaganat kialakulásábak esél,e
2018. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi
2018. júl. 20. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a szuka 15 ezer volt (első orvosunk)

A kan 56 ezer volt (állatkórház)

A fiút géppel, a lányt szurival altatták.

A lány nem szakította fel a varratot, a fiú igen.. :/

(Pest)

Csak tanulságként írtam, hogy nálunk így volt.

Amúgy nálunk sem várta meg az orvos az első tüzelést, és kipakolják ezzel, ahogy írták esélyt sem adnak a daganatra.

2018. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. júl. 20. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!