Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves kutyámnak sebes...

Fél éves kutyámnak sebes mindkét füle, valószínűleg a legyek kezték ki, mi. Teendő?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Olyan Advantixot kell venni, ami erre is hat. Állatos tudja mit adjon. Ez után a többi vérszívó is békén hagyja egy ideig.
2018. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet rá venni folyadékot, amivel be kell kenni a füleit. Nagyon büdös, de hatásos. Most hirtelen nem jut eszembe a neve, de az állatpatikában tudni fogják.
2018. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Első sorban le kell kezelni a sebes felületet.

Légy ellen van pár okosság. Sajnos, nem mindenhol használ mindegyik.

Federol, Advantix, Vectra3d, Neostomosan, most így hirtelen.

2018. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, a Federolra gondoltam.
2018. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
"Teendőő?" Mert az eszedbe sem jutott, hogy orvoshoz vidd el, igaz? Dehogynem. Csak ahhoz zsugori és lusta vagy.
2018. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt a legutolsó kommentelőnek üzenem:.

Nem vagyok zsugori mivel eleve egy nagyon drága kutyáról vdn szó,de te ezt honnan is tudhatnád?! A helyett,hogy itt negatív kommenteket írogass sztem kezdj el gondllkozni te idióta. Ezt a kérdést VASÁRNAP délután írtam ide ki,ilyenkor SE ÁLLAT PATIKA SE ÁLLAT ORVOS NINCS!!!! Ha ennyire unatkozol akkor keress inkább magadnak munkát te gyökér!! Na szevasz! ;)

2018. júl. 23. 03:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!