Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyenesebb hátú show német...

Egyenesebb hátú show német juhászkutyát sport célra melyik kennelben találhatok? Futni szeretnék vele, kirándulni és trükköket tanítani neki.

Figyelt kérdés
A munka vonal túl ösztönerős lenne. Napi több órát rá tudok szánni, munka előtt is lenne kis labdázás. De őrző védőzni csak heti 1-2, ami hobbi szinten érdekel csak.

2018. júl. 25. 10:13
 1/4 anonim válasza:
53%
Szabó Julianna Csemő!!!!! Gyönyörű hagyományos németjuhászai vannak, és igazi tenyésztő..
2018. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A kennelnevét nem tudom. Fbon megtalálod.
2018. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nezz ra a vonschnitzerteam kennelre [link] !Nekem is toluk van egy gyonyoru 4.5 honapos kan! Nagyon stabil idegrendszeru! Nagyon fogekony szinte tanitani sem kellett hogy lab mellett setaljon (nem hasznalok folyto nyakorvet!!) A szulok szurtek ED/HD-ra valamint DNS teszteltek!

Sok sikert hogy te is megtalald a szamodra leginkabb megfelelo kiskutyat! En megtalaltam!

2018. júl. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Megnézem őket.
2018. júl. 26. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!