Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel és naponta hányszor...

Mivel és naponta hányszor etetitek labrador kutyátokat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
kajával és 2x
2010. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg???????? És mégis milyen kajával, ugyanis erre lettem volna kíváncsi! Ha nem tudsz érdemleges választ adni, miért válaszolsz egyáltalán????
2010. jún. 19. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Most nem azért de csak a kérdésedre válaszolt...

De kaja alatt a kutyatápot érti :)

2010. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem tökéletesen megfelel neki az amit minden más kutya eszik, ugyanannyiszor. A labrador is csak kutya mint a többi.
2010. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De gyökerek vagytok.. szerintem a kérdezőnek elég egyértelmű hogy kajával eteted a kutyádat meg az is hogy kutyatáppal. Inkább arra válaszoljatok, hogy száraz vagy konzerv ezen belül is milyen márka, és a kutyatápon kívül adtok-e neki esetleg csirkemájat vagy valami maradékot. De mivel nekem nincs labradorom se kutyám ezért én nem tudok válaszolni a kérdésre...
2010. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

AZ én kutyám naponta egyszer kap enni, mert ezt írták abban a kézikönyvben, amit akkor vettem, amikor a kutyát. Azóta olvastam már, hogy kétszer is jó, kisebb adagokat, de már megszokta így, öt és fél éves.

Ő főleg száraz tápot kap, Royal Canint, azt, ami kifejezetten labiknak van, bár szerintem a konzervet sem köpné ki, ha beletömném :)

Mindent megenne, de nem mert éhes (kifejezetten jó húsban van), hanem mert imádja a házi kaját. Időnként összekeverem a kajáját egy kis maradék levessel vagy szafttal.

2010. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

általában egyszer de változó hogy mit

táp szinte minsig van nekia táljában, azt nap közben csipegeti

aztán 6fele kap általában:

konzerv hús kutyatésztáával keverve

vagy a feldolgozásból maradt húst megfőzzük neki kicsit és rizzsel vagy tésztával

ma pl hús leves volt, akkor amaradék zöldségeket összekeverem neki tésztával

néha kap rántott levest ha nincs más

meg azért maradékot is szokott

és emlett mint írtam táp pedig egész nap van nekia táljában

2010. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 19. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!