Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet a kutyáknak...

Mitől lehet a kutyáknak ezeken a területeken piros, picit kiütéses a bőre?

Figyelt kérdés
A combjainak a belső része és az első lábainál a hajlatban a "hónalja" piros, kicsit ritkább ott a szőr és mintha picit kiütéses is lenne. Panaszt nem okoz, nem viszket neki. Lehet, hogy esetleg kifekszi? Vagy mitől lehet?
2018. júl. 29. 17:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve ha már kiirtam ezt a kérdést, azt is megkerdeznem, hogy normális-e az, hogy a mellkasán néha osszecsomosodik a szőr és utána simán ki tudom "tépni" ezt a csomót, de van, hogy magától is kihullik. Így szoktam, mert olyankor már kifesulhetetlen, pedig rendszeresen furdetem és fesulom, mégis elofordul. Máshol a testen nem csomosodik és nem hullik a szőr. Itt se drasztikusan.
2018. júl. 29. 17:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Utána néztem. Ez lehet allergiás bőrgyulladás is.

A hónalja és a combjai belső része is lehetséges hogy ez miatt piros. Lehet ennek a hatása is az hogy hullik csomókba a szőre. Minél előbb vidd állatorvoshoz.

2018. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A szőre már régóta ilyen, csak a mellkasan valamitől mindig osszeragad és az szokott kihullani. Mindig is kevesebb volt ott a szőre, mint pl. a hátán. A pirossag a bőrén csak most jelentkezett. Jövőhéten megnézetem egy orvossal. Köszönöm a választ!
2018. júl. 29. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen.

Nem tudom hogy attól hull-e a szőre , csak ez is lehet a mellékhatása.

Ha gondolod Írd majd meg ,hogy hogy van a kutyi és mit mondott az állatorvos.

2018. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!