Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha tenyészthetnétek ki egy...

Ha tenyészthetnétek ki egy kutyafajtát akkor milyen fajtákból állna?

Figyelt kérdés

Én egy erős fogásu közepes termetű örző-védőt tenyésztenék ki,


Amerikai staffordshire terrier+amerikai pitbull terrier+argentin dog+rottweiler+boxer+bullterrier+cane corso.


Tik milyen kutyát tenyésztenétek ki pl vadászkutyát:nagyvadakra,nyúl vadászathoz,

Pásztor kutyát

Viadorkutyát

Munkakutyát:szánnhuzó,öv,



#kutya #tenyésztés #őrző-védő #generáció #vadászkutya #viadorkutyát #kutyatenyészté #új kutya fajta
2018. júl. 30. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én németjuhász+labrador vagy németjuhász+roti
2018. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nyammogi ***** válasza:
42%

Rodéziai ridgeback és német dog. A két tökéletes kutyafajta egyben...

Igaz, a RR-ben már így is van német dog vér.

2018. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Veraaa05 ***** válasza:

Én golden retriever+border collie+magyar vizsla.

Kíváncsi lennék mi sülne ki belőle mivel ezeknek elég sok a mozgásigényük.A goldi meg a vizsla vadászkutya,de a goldi kifejezetten vizivadász a vizsi meg inkább a szárazföldön.A collie meg terel.Talán elég jó kutyi lenne belőle.:)

2018. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Német juhász, vizsla
2018. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont azért német juhászt és vizslát, hogy ne legyen annyira agresszív, mint egy német juhász, de olyan lágy se, mint egy vizsla, és ne legyen annyira mozgékony, mint egy vizsla. A két kedvenc kutyafajtám, és nem tudok dönteni közöttük, melyik legyen.
2018. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!