Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bükk kapu rend őre kennel...

A bükk kapu rend őre kennel vagy az azeri harcos kennel?

Figyelt kérdés
Már napok óta gondolkozom hogy melyik kennelböl vegyek majd,szerintetek melyik a jobb kennel?melyik kennelnek vannak szebb kutyái? Nektek melyik kennelböl van? Nálam csak ez a 2 kennel szimpatikus, a válaszokat előre köszönöm.

2018. aug. 2. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés végső soron az, hogy melyik kennelben van éppen hozzád passzoló kölyök? Nézd meg mindkettőt és válassz eszerint.
2018. aug. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ:)


De nem tudok dönteni, hogy felnőtt ként milyen lesz nem tudom melyik kennelnek vannak a szebb kutyák.

2018. aug. 2. 01:22
 3/6 A kérdező kommentje:

Vagy inkább a boszporuszi naptűz kennelt?


Most néztem a kutyákat és gyönyörű szépek

Szerintetek melyik legyen? A boszporusziban nem túl drága egy kölyök? És a tenyésztő mennyire kedves?

2018. aug. 2. 01:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan ember, aki ránézésre megmondja neked, hogy melyik kennelből találsz az életviteledhez passzoló kiskutyát... Hívd fel mindegyik kennelt, érdeklődd meg, hogy mikor lesznek kölykök, mennyi az ára a kölyköknek és nézd meg őket személyesen is. Nem fogják leszedni a fejed csak azért mert érdeklődsz a kennel felől. Ha pedig kiválasztottad a számodra szimpatikusabb kennelt, már könnyebb dolgod lesz.

Valamint nem ismerjük a kutyák viselkedését, úgy mint ahogy te sem. Helyetted senki nem fogja felhívni a kenneleket.

2018. aug. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"De nem tudok dönteni, hogy felnőtt ként milyen lesz nem tudom melyik kennelnek vannak a szebb kutyák."


Attól függ hogyan neveled és hogyan ápolod. Ha elhanyagolod, akkor lehet belőle egy ápolatlan, agresszív kutya, de ha törődsz vele, akkor lehet akár szófogadó, díjnyertes kutya is. A tenyésztők általában a nevelés mellett szoktak adni a kinézetre is, szóval szerintem bármelyik kennel jó lehet. Ha ápolatlan, neveletlen almot látsz, akkor onnan menj el inkább.

2018. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kunga ***** válasza:
71%
Köszönöm, hogy szimpatikus a kennel (Azeri Harcos), de nálam nem nagyon van kiállítási kutya.
2019. febr. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!