Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Műtét után mikor szabad fürdetni?

Műtét után mikor szabad fürdetni?

Figyelt kérdés
Kutyámat 11napja hozták a menhelyről, ivartalanítás(németjuhász lány-teljes kipakolás) is aznap történt. Szegénykém elég bolhás is(Bravectot kapott, tudom megoszlanak a vélemények)Arra gondoltam ma már megfürdetném. Jól van, jön megy fut, játszik, rosszalkodik stb., annyit zabál mint egy ló. Iszonyat büdi, ráadásul ebbe a melegbe nem jó, hogy zsíros a bundája, aljszőrét már 90%ban kiszedtem. Jó ötlet a fürdetés? Vágás körül óvatosan persze.
2018. aug. 2. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt már varratszedés? Ha igen akkor már megfürdetheted, ha nem, akkor várj míg kiveszik a varratokat.
2018. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felszívódó varrata van, nem kell kiszedni.
2018. aug. 2. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudom lehet-e már fürdeni, azzal nincs tapasztalatom. Hátha más tud segíteni.
2018. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Egyszerű fehérembernél 1 hét múlva kell fürdeni, műtét után.
2018. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11 nappal a műtét után már nyugodtan megfürdetheted. Addigra már felszokott szívódni a varrat :))
2018. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A varratszedés 10nap múlva szokott történni, mivel felszívódó varratról van szó nyugodtan fürödhet már. De óvatosan a seb körül :)
2018. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ma fürdetés, elmarad a gázmaszkvásárlás, illetve az átkeresztelés Büdöskére is. :)
2018. aug. 2. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!