Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Követ a kiskutyánk. Mit tegyek?

Követ a kiskutyánk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommal vettünk egy kis border collie kutyust. Most 8 hetes. A probléma az, hogy inkább engem tekint gazdinak de én év közben egyetem miatt csak hétvégente leszek vele.Jelenleg, ha én kimegyek egy helységből és bezárom az ajtót, akkor nyüszít még akkor is ha a barátom vele van.


Először is, le kellene szoktatnom arról, hogy mindenhova kövessen, másodszor a barátomban is jobban meg kéne bíznia, mint bennem is.


Szerintetek hogyan csináljuk?



2018. aug. 4. 21:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Minek neki a kenel? Ki fog foglalkozni a kutyával, azt írod a barátodnak nincs rá ideje a munka mellett ezért te foglalkozol vele. Te meg mész egyetemre tehát neked sem lesz rá időd. Ki fogja szobatisztaságra tanítani így? Foglalkozzon vele a barátod többet, egy borderrel ha nagyobb lesz napi 2x1 órát kell foglalkozni minimum (séta, tanítás). Remélem nem arra kell a kenel, hogy az unatkozó kutyát foglalkozás helyett bezárjátok, nehogy valami kárt tegyen. Illetve remélem nem is arra, hogy majd oda legyen bezárva amíg a barátod dolgozik.


A kutya egyébként elfogja fogadni őt is amint elkezd vele napi szinten foglalkozni, ha meglesznek az oltásái és ő is elviszi sétálni nélküled. Jó lenne ha heti pár alkalommal etetni is ő etetné.

2018. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk elore kellett volna gondolkozni inkabb. Minek neked border kolyok egyetem alatt, ha csak hetvegente latod? 2 border gazdajakent ki merem jelenteni, hogy senkinek nem valo bc aki csak hobbi celra akar kutyat. De nyilvan fontos volt, hogy pont most, pont ilyen felkeszuletlenul beszerezz egy ilyen kutyat...
2018. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!