Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség, elvitte a kutyámat...

Segítség, elvitte a kutyámat egy ragadozó madár, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mezőn sétáltam a kölyök francia buldogommal és felkapta egy nagy madár, és elvitte. Futottam utánuk de aztán eltűnt. Itt állok kint, érdemes meg keresni vagy már megette? :((( Nem tudom abbahagyni a zokogást :(((

2018. aug. 5. 17:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Sajnos a kis termetű kutyákat a ragadozó madarak simán felkapják. Egyik ismerősöm kutyáját is elvitte egy madár miközben az erdőben sétáltak vele. :(
2018. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon sajnálom! :(

Van valami hír a kutyusról?

2018. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Apunak szóltam hogy keresse fel a vadászokat, ma ezt megteszi. De azt mondta szerinte már nem él, mert nem szokták élve hagyni sokáig az áldozatot :(
2018. aug. 6. 09:33
 14/24 anonim válasza:
100%
Ez nagyon durva :((( Nagyon sajnállak , sok erőt ehhez az egészhez :((
2018. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
23%
Ha még lesz kutyád, csak lakott területen sétáltasd.
2018. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Hát azt nehéz lesz, mert falun lakunk és ha a lakott területen sétálunk, akkor üvöltenek a kutyák a kerítés mögött, esetleg még ki is ugranak támadni :(
2018. aug. 7. 10:08
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Jézusom, ilyen tényleg van? :S Póráz nélkül volt a kutyus? Hátha elejtette valahol...
2018. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen a mezőn póráz nélkül volt. Mióta ez történt szinte folyamatosan keresem míg világos van, de semmi :( A vadászok nem tudják hol vannak fészkek...
2018. aug. 7. 11:00
 19/24 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva, sosem gondoltam volna, hogy ilyen megtörténhet! Sajnálom, borzasztó lehet! Sehogy sem tudtad volna megakadályozni? Mikor én nyúlra vadászó héját láttam, nem vitte el azonnal, hanem "birkózott" vele egy darabig a talajon.
2018. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem sajnos :( A kutyus kb 10 méterre volt tőlem, és nem volt birkózás. Egy pillanat alatt történt az egész. Rettenetesen bánt és lelkiismeretfurdalásom van :(
2018. aug. 7. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!