Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség, elvitte a kutyámat...

Segítség, elvitte a kutyámat egy ragadozó madár, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mezőn sétáltam a kölyök francia buldogommal és felkapta egy nagy madár, és elvitte. Futottam utánuk de aztán eltűnt. Itt állok kint, érdemes meg keresni vagy már megette? :((( Nem tudom abbahagyni a zokogást :(((

2018. aug. 5. 17:15
1 2 3
 21/24 Hovarju ***** válasza:
100%

Szegény kutya. valószínűleg már nem él :-(


Egy távoli ismerősöm egy csivava kölyökkel járt ugyanígy.

2018. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyi ez nem a Te hibad!!! Barmelyik masik felelos kutyagazdaval is megtortenhetett volna, amelyiknek kistestuje van. Alapbol egy tok szuper program lett volna a joidoben a seta a mezon.


En feleloskutyatartonak tartom magamat, ha erdobe/mezore megyunk, olyan helyre, ahol tudom, hogy nem lovik ki, lathatosagi melleny van rajtuk, poraz nincs, mert 100%-ban visszahivhatoak es amugyis mindig a sarkamban mennek. Velem is megtortenhetett volna, habar az en kutyaim 14 es 12 kilosak. Amit a Te sztoridbol megtanultam, es amibol Te is tanulj, hogy innentol nyilt mezon kolykot csak (kiengedhetos rugos, vagy sima) porazzal viszed, akkor talan van esely, hogy a madar nem viszi el. Es bevallom, meg en sosem hallottam ilyesmirol. Nagyon durva es oszinte egyutterzesem!

2018. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én már hallottam ilyet :(


Barátnőm külföldről vett kiskutyát, évekig spórolt, egyezkedett a tenyésztővel. Megérkezett a repülő, kiskutyát hazavitte és kirakta a kertbe. Arrébb ment a telefonjáért és elvitte a madár. :( Erdő mellett laktak.

2018. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
23%
Griff :0
2018. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!