Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legolcsóbb száraz...

Melyik a legolcsóbb száraz kutyatáp (kg-onkénti ára)?

Figyelt kérdés
Szoktak szervezni adakozást állatok világnapja, és karácsony alkalmából. Eldöntöttem, hogy valamelyikre (lehet a télire) arra annyi zsák kutyatápot szeretnék átadni egy menhelynek, amennyit csak tudok. Érdeklődnék, hogy hol a legolcsóbb. Gondolom az áruházak sajátmárkás terméke. Tesco, Auchan? Korábban láttam a Fincsi/Fimcsi-t is Goodsmarket újságban, elég olcsó volt. Nem saját részre szeretném. Nekem is van kiskutyám tudom, hogy a Pedigree, Chappi, stb is hiába márkanév, sehol sincs. Viszont szegény menhelyes kutyák örülnek, ha van menhelyük, illetve ételük. Legszívesebben drága tápot vennék nekik, de nem engedhetem meg, mert diák vagyok. Köszönöm a segítséget!

2018. aug. 6. 08:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
7%

Akkor sértődj meg :D egyszerűbb. A kutyák meg fossák csak össze magukat a gagyi cucctól amit adsz nekik. Nagyon menő leszel attól hogy 1500 forintot rájuk költesz.

Na ez volt a bunkó hozzászólás nem amit először írtam, te kis pillangólelkű :D

2018. aug. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!