Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kap a kutyám zöldséget...

Ha kap a kutyám zöldséget (pl. répát) jutalomfalatnak, akkor azt hogy vonja le a tápjából?

Figyelt kérdés
Wolf of Wilderness Junior, bárány+csirke táp, 5 hónapos havanese.
2018. aug. 8. 14:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Vonjam*
2018. aug. 8. 14:21
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy, a zöldségnek nincs akkora kalóriaértéke, hogy számítson. Gondolom nem egy kiló répát eszik :)
2018. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha egy nap 3-4 répát kap?
2018. aug. 8. 20:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 5 hónapos havanese 2-3 kiló. Minek adsz neki három répát egy nap?? Csoda hogy emellett még tud mást is enni..
2018. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert szereti, én meg őt szeretem, ezért adok neki, ha kér. És egyébként 4,5 kiló.....
2018. aug. 9. 11:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor lesz*rom, etesd pacalpörkölttel ha azt is szereti, látszik sok eszed van :D
2018. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam neki pörköltet adni, maksz néha egy kis rántott húst, de attól nem lesz baja,ha hetente kap egy kicsit... Vagy szerinted mi baja lessz?? Most olyan nagy baj, hogy egészséges jutifalit kap, nem a bolti sz@rokat????
2018. aug. 9. 15:22
 8/9 anonim ***** válasza:

A mi kutyáink is esznek répát. Szerintem jót is tesz a bélműködésüknek.

De semmilyen táplevonással nem jár. Mivel a répàbam kevés a fehérje, így ha még kívánja egye csak meg ugyanazt a tápmennyiséget. Sőt a fehérjebevitel mellett meg is eszik.

2018. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végre egy normális ember.. Köszönöm a választ :)
2018. aug. 10. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!