Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

12 éves gyerekeim vannak és macskám

Napi kb 2,5 óra séta lenne

Benti kutya lenne

Sportolnánk vele

A séták mellett is sokat fogalkoznánk vele

Kutyaovi, kutyasuli, rendes nevelés, szocializáció

Elkötelezett, határozott, következetes vagyok


Szőrtípus mindegy

Közepes-nagytestű kutyát szeretnénk

Számunkra nem szimpatikus: retrieverek, spánielek, border collie, német juhász


Ezek alapján rengeteg fajta maradt.

Amire gondoltunk: amstaff, cane corso, argentin dog

Más fajtákat tudtok ajánlani esetleg? Vagy tenyésztőket ebből a 3 fajtából?



2018. aug. 10. 18:21
1 2
 11/11 donne ***** válasza:
Nekünk anno mikor gyerek voltam kb 17évvel ezelött volt egy amstaff v pitbull típusú kutyánk, épp feküdt a lépcsön én pedig rátettem a fejem, megkapta a szám azóta ott a helye...de szerencsém volt...bnöméknek is 2staffijuk van, más kutyákkal agresszivak, a szuka kutya gazdájával szemben sem kiszámithato.Egyéb infoval nemtudok szolgálni,mert ennyit tapasztaltam ebböl a fajtábol, egyébként meg egyed függő, a bnöm kan staffijukat például menet közben meg lehetne operálni :D nekem így felnött fejjel a corsora esett a választásom, lekopogom a 4éves lányom mellett is kitünö családi kutya...bár eleinte nem nagyon akarta elfogadni,mert eléggé elhanyagoltam mikor terhes voltam és pici volt a lányom.sok foglalkozás mellett viszont csak ajánlani tudom, bármire hajlando a gazdájának, és nem utolso sorban gyönyörű fajta :)
2018. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!