Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Sophies Pearl (husky)...

A Sophies Pearl (husky) kennel szokott eladni hobbi célra kutyát?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus ez a kennel,és igen volt már 3 kérdésem evel a fajtával kapcsolatban, de csakis azért mert 100%-ra fel szeretnék rá készülni és a legjobb kennelböl szeretném venni,mi a véleményetek erről a kennelről? hobbi célra adnak el kutyát vagy csakis kiállításra árulnak? Kérem akik ebböl a kennelböl vásáróltak kutyát vagy ismerik a kennelt vagy magát a tulajdonost az kérem vagy privátba irjon le mindent vagy ide,a válaszokat nagyon köszönöm.

2018. aug. 13. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb kennelben, a legszuperebb párosítás mellett sem lesz minden kölyök világklasszis. Az én tenyésztőm a legjobb 1-2 kölyköt adja el kiállítási, tenyésztési céllal, a többit hobbira. Bár az esetek nagy százalékában ők is show minőségűek, de csak a legjobbakkal szerentné prezentálni a kennelét. Szerintem ez alomtól függ. Lehet olyan alom, ahonnan mindenkit szeretne kiállításon is látni, de ha van köztük gyengébb, akkor biztos odaadja hobbira, akár olcsóbban. Ezt a tenyésztőtől kéne megkérdezni, ne félj írni neki.
2018. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hovarju ***** válasza:
100%

Igen, szoktak hobbi célra is kutyát adni.

Hívd fel őket, vagy írj nekik a honlapon található cim/telefonszám egyikén.

2018. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Akiteki ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Most épp el vagyok foglalva, mert most kezdett szülni a kutyám, de holnap ha felhívsz, szívesen válaszolok a kérdéseidre.

Hobbi célra ivartalanítási kötelezettséggel adunk el kutyát.


Béres Gyöngyi 06/306177410

2018. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!