Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó lesz neki Golden retriever?

Jó lesz neki Golden retriever?

Figyelt kérdés

Hello!


Egy anyuka vagyok és van egy 11 éves kislányom ezelőtt volt már SAJÁT kutyája de az mostanába halt meg.


3 éves volt.


Rákban halt meg.


Nagyon jól gondozzta.


Most szeretne egy másik kiskutyát.


Golden retriever jó lenne szerintetek?


Ő olyat akar.


Köszönöm válaszaitokat,ha írtatok.


2010. jún. 20. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó választás!

Nekem is goldenem van, 15 éves vagyok.

A kutyám 11 hónapos, nagyon könnyen lehet tanítani, megbízható, igazi családtag.

Ha emellett a kutya mellett dönt, akkor nagyon jó kennelből vegye meg, mert gyakori ennél a fajtánál a diszplázia, ami szinte csak műtéttel gyógyítható.

2010. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi igen azt olvastam.De lehet hogy Briard-unk lesz.Neki ez a fajta ér meg mindent mert a Goldent azért választanánk mert az internet szerint a "legjobb" családi kutya.M
2010. jún. 20. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
A TI DÖNTÉSETEK,ne másra hallgasatok könyörgöm.
2010. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én 14 vagyok. 4 éve halt meg a németjuhász kutyám..Én azt ajánlom,a legjobb kutyafajta. Annyira szeretett és óvott engem..:( 1 éve elszántam magam,hogy lesz még egy kiskutyám,a golden mellett döntöttem mert az a másik legjobb kutyafajta.Egyik nap anyám elment nekem "meglepit" venni,golden kutyatervvel indult,erre hazaállított egy pincsivel. na a pincsit nem ajánlom,átok egy kutya,idegesítő,szófogadatlan és mindent megrág.Imádom az állatokat,de ez a kutyát nem bírom elviselni:( Csalódtam benne,meg anyumban is.

De szerintem a golden jó választás. :D

2010. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy természetesen mindegyik kutya okos,tanítható, szerethető és mindenkinek más-más kutyafaj a személyes kedvence, de nekem egyértelműen a golden retriever a kedvencem, mert nem csak szép, hanem nagyon okos kutya, gyorsan tanul és ragaszkodó és játékos típus és az is jelent valamit, hogy a legtöbb terápiákhoz és egészségügyi dolgokhoz pl. vakvezetés is golden retriever-t kutyát képeznek ki. Ezzel csak a taníthatóságot és a ragaszkodást akartam szemléltetni. Én minden esetre a golden retrievert teljes szívvel merem ajánlani!;) És még amit hozzá szeretnék fűzni, hogy én azt hallottam, hogy a keverék és menhelyi kutyák is úgyszintén nagyon ragaszkodóak és hálásak tudnak lenni a befogadásért, szóval én azt is ajánlom, ha gondoljátok, hogy menhelyeken menjetek végig a kutyák kenele között, hátha van olyan kutya, amelyik elnyeri a szíveteket;)
2010. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és részvétem a 3 éves elhunyt kutyusért :(
2010. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak figyelj oda, honnan veszed. Nagyon nem mindegy.

[link]

2010. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!