Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon levert a kutyám. Mi...

Nagyon levert a kutyám. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Mindennap így megy.

Reggel eszik,iszik,mozog is. Utána pedig egyésznap fekszik és nagyon levert.

Emelett hallok az légzési zörejt. Néha sipoló hangot néha pedig kattogó hangot hallok amikor lélegzik.

Estefelé újra eszik,iszik, mozog. Nem hiszem hogy a csak a hőség miatt van mert most is levert és 25 °C fok van kint. Nincs rajta semmilyen seb se dudor. Szokatlan szaga sincs.

Csak van rajta egy kis felesleg. Középkorú kutya.

Ha valaki elmegy az utcán van lát egy macskát akkor kirohan és megugatja öket. Mivel van rajta nyakörv ezért nincsen rajta bolha és kullancs csípés sincs rajta.

Szerintetek mi baja lehet?

Kerlek ne írjátok azt hogy vidd orvoshoz mert az én is tudom.



2018. aug. 15. 09:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Oké,hogy nem lesz többé kutyád,de jelenleg VAN és láthatóan BETEG.Ne várd meg még jobban szenved.

Ha tényleg fontos számodra 2

dolgot tehetsz:

Vagy felülsz a buszra a kutyával és elviszed,vagy megelégszel a helyi dokival.


Vagy pedig szólsz az állatvédőknek,hogy ez a helyzet(te gyerek vagy feltételezem)és a szüleid nem akarják orvoshoz vinni,segítsenek.(általában segítenek)


Ha te beteg lennél veled sem mennének dokihoz csak ha haldokolnál??!!

2018. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Fogok szólni akkor a helyi orvassal de attól nem várok semmit.

Múltkor is felhivtuk hogy megkérdezzük hogy megéri-e a szívféreg teszt. Erre azt mondta hogy felesleges mert a környéken nincsen. Meg ha lenne is akkor se tudná megcsinalni.

2018. aug. 15. 11:17
 13/19 anonim ***** válasza:

11-es vagyok

De legalább megvizsgálja őt és ha komolyabb baja van elküld egy másik dokihoz.Azért mégis csak kijárta az állatorvosit.


Melyik megyébe laksz?hátha tudok segíteni valamit.Nekem vannak állatorvos ismerőseim akik nagyon olcsón és jól dolgoznak.

2018. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
2018. aug. 15. 11:26
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát sajnos akkor nem tudok segíteni én Nógrád megyei vagyok.

Ha esetkeg azért nem viszitek orvoshoz az állataitokat mert nincsen annyi pénzetek fenn áll a részletfizetés lehetősége is.


[link]

Nézd meg hátha találsz a közeledben olyan dokit akit nem ismersz hátha tud segíteni.

2018. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. aug. 15. 12:12
 17/19 A kérdező kommentje:

Oda álltam anyámhoz és azt mondtam hogy nem kell több kutya már. Hogy ha egyszer a mostaniak meghalnak utánuk már nem kel több!

De azt mondta hogy kutya mindig kell a házhoz és szereti őket.


Most mit tegyek? Próbáljam meg valahogyan lebeszélni őt erröl?

2018. aug. 16. 18:51
 18/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszéld le, ez egy kutyának nem élet.
2018. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Úgy lesz!
2018. aug. 16. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!