Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2,5 hetes angol bulldog...

2,5 hetes angol bulldog kölyöknek normál esetben hányszor kell űrítenie?

Figyelt kérdés
Nem fogadta el az anyja így cumiztatom.3nap múlva lesz 3hetes eddig majdnem minden etetés után kakilt, mostmeg 2napja kb fél naponként ürít jókora adagot.Normális?
2010. jún. 21. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, HOGYAN eteted a kölyköt. Bizony, ez egy fáradságos munka, 3 óránként cumiztatni kell a kölyköt, még éjszaka is. Ilyenkor kissebb adagokat adj neki, de ha befejezte, ne erőltesd rá. Ha így cumiztatod, nem lesz gond az ürítéssel sem, szerintem.
2010. jún. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igen a cumiztatással nincs gond 3óránként kap nappal éjszaka van hogy 4 mert nem mindig tudok talpon lenni :) már az első féreghajtót úgye megkapta és most látszik már a kakiba a férgek :S állatorvos javasolta addig adjak neki naponta kis körömnyi adagot míg tiszta nem lesz a széklete, mert valószínű azért nem tud kakilni mert eltömítik a kis genyó férgek! Köszi azért a választ!
2010. jún. 21. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Öööö... én nem akarok nagyon okos lenni, de ha 1x kapott féreghajtót, és nagyon férges, akkor napokig fognak ürülni még belőle, az első szem féreghajtó hatására. Olyan pici a végbélnyílása, hogy nem is fér ki rajta minden egyszerre, ezenkívül, amelyik féreg feljebb van a belében, az később ér csak végig :).

Féreghajtani 2 hetente kell, nem több napig folyamatosan (kivéve pl. a giardia féreghajtást, az máshogy működik). Milyen márkájú pasztát adott?


A félnapi kakilás azt jelenti, hogy naponta 2x kakil? Mert az kevés, akkor ott valami beragadt. Ha csak ritkulnak az ürítési időpontok, az jó.

2010. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nem adok neki f.hajtót, kb 3napig adtam folyamatosan akkor állt be neki a széklete.. Most hogy már nem kap normálisan ürít majdnem minden etetés előtt vagy után, de még mindig férges. Most szerdán lesz 4hetes szóval megint adok majd neki 1 adagnyit,2hetesen adtam neki először. a paszta neve Vitaminthe, ha jól írtam le! Köszi a választ!
2010. jún. 27. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!