Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Colliet, vagy Berni...

Border Colliet, vagy Berni pásztort vennétek inkább? Miért?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugye nem divatból akarsz kutyát választani és tartani? A válaszolók igénye egy kutya iránt miért érdekel? A te igényed úgy is más lesz!
2018. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Közük sincs egymáshoz, ennél nagyobb eltéréseket az igények terén nem is lőhettél volna. Mit tudsz nyújtani nekik? Egy folyton pörgő napi 3-4 órát is igénylő nagyon okos és hiperaktív kutyát szeretnél, vagy egy nagyobb macis, általánosságban nyugodtabb kutyát?
2018. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyugodtat, de azért nem egy óriásinagyot.
2018. aug. 19. 23:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Border colliet nem tartanék, mert nekem pörgős.

Ha lenne időm akkor a bernit választanám...

Az úgyis az egyik kedvenc fajtám.

2018. aug. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugodt kutyát szeretnél, akkor a bordert semmiképp se. Annak napi több óra foglalkozásra és agyi munkára van szüksége, majd tíz perc pihi után csinálja tovább.
2018. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Én inkább bordert vennék MAGAMNAK, mert szeretem azokat a kutyákat, akikkel "lehet valamit csinálni" és nem csak a tipikus "kutyafunkciókat" tölti be. Most is van egy borderem, de ő már 10 éves múlt, szóval kezd lesűlyedni egy átlag kutya szintjére :D

Én pont azt szeretem a kutyákban, hogy lehet velük futni, biciklizni, sportolni, trükköket tanítani nekik, labdázni velük.

Viszont ha neked egy nyugodt, szőrös maci kell inkább, akkor válaszd a bernit :)

2018. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Berni
2018. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!