Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tüzijáték után azt vettem...

A tüzijáték után azt vettem észre, hogy egy kutya kergeti a tyúkokat a kertemben. Hozzávágtam a kiskapát, eliszkolt. Hogy kerülhetett be? Lehet inkább az ebrendészetet kellett volna hívnom? Kicsit megijedtem.

Figyelt kérdés
Arra lettem figyelmes, hogy hangzavar volt és akkor vettem észre hogy bent van a saját kertemben az állat.
2018. aug. 20. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk inkább be kellett volna fogni és valahol chipet olvasni...
2018. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg megijedt a tüzijátéktól, kiszökött otthonról, és végül nálad kötött ki. Talán nem a kapát kellett volna hozzávágni, hanem megfogni. Épp annyi eszed van, mint a gazdájának, aki egyedül hagyta a tüzijátékozás alatt.
2018. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ünnepnap és éjszaka kétlem, hogy bármelyik ebrendészet dolgozna.
2018. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
34%
2-esnél a pont!
2018. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy gondoljátok h megfogok egy idegen megvadult kutyát. Ha megtamad, az az életembe is kerülhetne.
2018. aug. 20. 23:16
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg halálra rémült a tűzijátéktól és megszökött valahonnan.

Hogy a kertedbe hogy jutott be, azt meg neked kéne tudnod. Nyilván valahol túl alacsony a kerítés, vagy lyukas, vagy nincs...

Egyébként szerencsésebb környéken ilyenkor vannak elérhető állatvédők, pontosan a tűzijáték miatt, mert ilyenkor sok kutya kiborul.

Most, hogy meglépett a kutya, már nem tudsz mit tenni. Most már teljesen mindegy, hogy mit kellett volna meg mit nem.

Mindenesetre nem árt, ha stabil, megbízható kerítés van a kerted körül, pláne, ha tyúkokat is tartasz. Legalább azt figyelhetted volna, hogy hol ment ki a kutya a kertből...

2018. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
"Hozzávágtam a kiskapát,eliszkolt":-D
2018. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!