Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz kutya zöldség héjakat...

Mopsz kutya zöldség héjakat evett lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy mopszom sajnos elérhető magasságba hagytam otthon a megpucolt zöldségek héjat,a kutya megette mire hazaértem,volt amelyik földes volt kicsit lehet valami baja tőle? A válaszokat köszönöm.

2018. aug. 21. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem lesz baja. A kutya szereti a zöldséghéjat, meg a gyümölcsdarabokat. De nekem a kutyám régen odavolt a komposztálóra dobott romlott krumpliért is. Fölment a komposztálóra, falta, úgy kellett onnan leemelni.
2018. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%

Az elsőnek nem való kutya.


Kérdező, mennyit evett? És pontosan mennyire volt földes?

2018. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Ha volt benne csírázó krumpli héja, akkor aggódhatsz, ez esetben mindenképpen kérj tanácsot állatorvostól. Ha nem volt, csak sárgarépa és hasonlók, akkor nemigen lesz semmi baja.
2018. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első te tényleg beteg vagy...amúgy kb egy fél kis méretű reklám szatyorral evett meg,aminek a kétharmada répa haj volt(nem volt földes),az egy harmada krumpli haj(enyhén földes volt)
2018. aug. 21. 17:57
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem volt csîrás
2018. aug. 21. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Semmi baja nem lesz.
2018. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Az én kutyám a dinnye héját eszi ki folyton a komposztból és nagyon szereti. Mostanában már ki sem veszi, hanem ül a tetején és ott rágcsálja. Meg a lehullott diót is töri és eszi. Már egyszer a fáskamrába is betört dióért.

Ugye nem gondoljátok komolyan, hogy a kutyának, aki az elásott csontot is simán befalja, bármi baja lesz egy kis földtől? Na de én is biztos beteg vagyok, szóval nem számít mit gondolok.

2018. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3%

Utolsó, ugye nem gondolod komolyan, hogy egy Mopsznak nem lesz baja egy ""kis"" földtől?


Kérdező, szerintem rendben lesz, de azért tartsd szemmel.

2018. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz baja edzett kutya ez amúgy,de a gyomra elèggé érzékrny ezért félek...
2018. aug. 21. 18:34
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem volt csírás a krumpli, akkor nem lesz baja tőle.


Aki lepontozott korábban, annak üzenném, hogy a krumpli csíra illetve a már zöldülő héj mérgező! Persze nem mindegy a fogyasztott mennyiség, de a mopsz egy kis termetű kutyus.

2018. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!