Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért zavar annyi embert,...

Miért zavar annyi embert, hogy kistestű kutyám van?

Figyelt kérdés

Van egy törpe tacsim 12 hetes és a séta során állandóan beszól valaki,hogy kisebb nem volt?ennél még a macska is nagyobb.Folyton kinevetik őt a gyerekek,hogy milyen pici.A gyerekek játszottak a játszótéren mi mellette sétáltunk és azt mondták: nézd milyen pici és nevettek.Kislányom ültek a padon és nevettek rajta hogy milyen pici és a nevén,mert hallották,ahogy hívom és nevetek(Csibész,Csibi a neve).

Aztán beszólnak,hogy ez macska vagy kutya?


Engem ez nagyon zavar,hogy piszkálnak minket.Van a faluban kistestű kutya elég sok.Csivik,havanese,shih tzu,tacsi,yorki.Nem értem miért őt piszkálják,mert őt látják kölyökként és olyan pici?

15 cm marmagas és 2kg.

Én sem akartam ilyen pici kutyát,de szüleim megleptek vele mert tudják hogy szeretem a tacsikat én normál méretűt szeretem volnayde őt is nagyon szeretem.(kennelből van,nem szapis)


2018. aug. 22. 20:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Ne törődj velük! Hozzánk is jönnek barátkozni "mini yorkie-k", apró tacsi keverékek, soha nem szólnék egy rossz szót sem rájuk, tök jó fejek. Nekem nagytestűm van, így azért vigyázni kell az ismerkedéssel, de eszemben nem jutna megjegyzést tenni a másik kutya méretére, fajtájára, ha jól nevelt, szocializált. Engedd el a bunkó beszólásokat, törődj a kutyid jólétével!
2018. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
A gyerekek mindenen vihognak... Nem kell felvenni.
2018. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként ez komoly kérdés? Ugyanis a gyerekek minden apró lénynek örülnek, milyen kölykök lakhatnak felétek????
2018. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedvesek vagytok :)


Nálunk olyan gyerekek laknak akik menőzni akarnak már 12 évesen a cigi a szájukba lóg....(a szülők nem nevelik,tisztelet a kivételnek)

2018. aug. 23. 06:22
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

2 amstaffal és egy írfarkas szerű keverékkel én is tudnék bőven sztorizni :D


A legjobb mikor a idiot pitsa akinek a kiskutya csak a pózolásért kell (nevelni nem szükséges) felkapja az éppen aktuális (egyszerhasználatos) kistestű kutyáját és elszalad. :D annyira szánalmas :"D

2018. aug. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
Magyarországon bárki beszól neked bármiért!, mert tahók gyülekezete... ;/
2018. aug. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Mert nagyon sok az idióta.



Akik szerint a kistestű kutyát nem kell nevelni, szocializálni, előjogaik vannak, "mert hát kicsi".

Így aztán alig találkozni normális kistestű kutyával, csak neveletlen, póráz nélküli állandóan ugató, agreszzív (" nem bánt", "jajj de cuki") kutyákkal találkozni szinte. És a kistestű kutyáknem is a karakán kategória

2018. aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Ria1971 válasza:
0%
Irigyellek én pont ez ilyen kis csöppségre vágyom
2018. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

12 hetesen még kölyök. Az én shih tzu kutyusom is most 12 hetes és ekkorka. Ne figyelj rá, mit mondanak, az a lényeg, hogy te szereted a kutyust.

Ha kicsit nagyobb lesz, majd elhallgatnak.

2018. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!