Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya milyen jeleket ad...

Egy kutya milyen jeleket ad amikor úgy érzi hogy megfog halni?

Figyelt kérdés

Szóval ha már érzi hogy vége milyen jeleket fog adni?

Esetleg megszökik hogy ne a szerettei szeme látára kínlodjon??



2018. aug. 26. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Esetleg megszökik hogy ne a szerettei szeme látára kínlodjon??"

Ajj ezt a baromságot...


Mondjuk haldoklik. Úgy, mint egy ember, attól függően, mi miatt, erre nem gondoltál? Gyenge, fekszik, mozdulni se bír stb

2018. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémeknél az volt a jel hogy nem voltak hajlandóak ételt elfogadni. Persze emellé volt a gyengeség stb, idős kutyák voltak tehát már számítottunk rá hogy lassan itt a vég.
2018. aug. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Az enyém nagyon lihegett 4 napig. 15 éves angol cocker spániel volt (vak, süket, szívbeteg stb). végelgyengülésben halt meg. Még az utolsó nap is kicsontozva főtt csirkehúst megette a kezemből. Egy családi bográcsozás alatt aludt el a kedvenc helyén.


De pl a páromék kaukázusi szukája elment, mikor már nagyon beteg volt. Meg sem találták a tetemét. És a mi macskánk is elment meghalni, már ő is nagyon beteg volt. Ilyen is van.

2018. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12 éves német juhászom már alig járkált a végén, nagyon lihegett és lefogyott az előtte lévő hetek alatt, sajnos a szíve nem bírta már. Nem ment el, az ajtó előtt aludt el.
2018. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hete kellett elaltatnom a 16,5 éves kutyámat :(

Végelgyengülés.


Ő pár napig 2-3 falat kaját evett,végül a főtt csirkemell sem kellett neki, hányni kezdett,csak feküdt, mikor haza értem nem jött elém,csak a fejét emelte fel. Akkor tudtam nekem kell meghoznom a döntést.

Elvittem orvoshoz. Mondtam a dokinak a tüneteket,azt mondta ha nem hozom el pár nap múlva magától elment volna valószínűleg,de így nem szenvedett :(

2018. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Részvétem a kutyáitok elvesztése miatt! :(
2018. aug. 26. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!