Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel kezeljem a kutyám...

Mivel kezeljem a kutyám sebesre vakart fülét?

Figyelt kérdés

Kutyámat ellepik a legyek minden nyáron. Kiprobáltam több szert, de hosszú távon nem használtak. Viszont most sebesre vakarta a fülét (lelógó füle van) a sok bogár miatt. Tehát a szőrt és a bőrt is levakarta. Vérzik neki és nem tud hegesedni mert mindig oda kap.

Mivel fujjam le, mit használjak? Van esetleg rá valami praktika?



2018. aug. 26. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Bevált praktika: elviszed állatorvoshoz, lekezeli kap gallért, ha úgy gondolja a doki, hogy kell és kapsz tőle valami krémet, vagy spray-t, amivel bekened/befújod majd a kutyád fülét...
2018. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Amit az orvos felír! Na, ez mekkora titok lehet egy gondolkodásban vagy felelősség tudatban csökevényesedett embernek!
2018. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sebet Federollal kebd be.

[link]

A legyek ellen nekem a Neostomosan vált be.

[link]


Én a Neostomosant úgy használom, hogy 3-4 naponta fél liter vízbe feloldok pár cseppet, és egy szivaccsal áttörlöm tetőtől talpig. Ha kisebb termetű kutya, és tűri a fürdetést, akkor akár meg is fürdetheted Neostomosan-os vízben. A keverési arányt tartsd be, és használj hozzá gumikesztyűt.

2018. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, kijött a doki, szurit kapott, lekezelte, beragasztotta, azt a kötést kellett cseréni és rendbejött. Szóval vidd el állatorvoshoz!
2018. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Charmill
2018. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!