Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kutyatápról? Bellosan

Figyelt kérdés
Szerintetek ez a Bellosan jó minőségű táp?

2018. aug. 26. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a Lidl kutyatápja, igaz? Nagyon gagyi, szemét, csak gabona, semmi hús.


Ha fizetnének érte sem adnám a kutyámnak és te se tedd!

2018. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem mert eddig ezt a tápot ették de akkor mindenkép lecserélem
2018. aug. 26. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok beleszólni, de mire akarod lecserélni? Csak mert, ha mondjuk a "B" variációd valami hasonló minőségű supermarketekben kapható kutyatáp, akkor felesleges. Igazából a Lidli, Aldi, Penny saját márkás termékei azok között még nem is olyan rosszak. Ha jól emlékszem 20%-ra írják a hús és állati származékokat, ami nem nagy szám igaz, (főleg, hogy "és származékok") de a többihez képest, amiben átlag 4-8% körül mozog ez a érték, még egész jó.

Szóval ha nem vagy hajlandó egy kicsit jobban a zsebedbe nyúlni és tényleg érdemben is jobb tápot venni, akkor felesleges váltanod szerintem.

Amúgy én kb. fél évig etettem a Penny-s Pro Doggal, a Darlingnál meg társainál jobb volt, de végül átváltottam egy normálisabb, de még számomra megfizethető tápra. (Brit Premium) szóval, ha tényleg váltani akarsz én azt javaslom a neten nézz körül és ott keres valami jobb tápot. (vagy állat eledelesnél)

2018. okt. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!