Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Solognac...

Mi a véleményetek a Solognac kutyatápról?

Figyelt kérdés

Kutyámnak már annyi tápot próbáltam adni, de egyiket sem eszi. Előző gazdájánál csak macskatápot kapott.


Szerintem az árához képest ennek jó a minősége, de mások véleményére is kíváncsi vagyok.

Ma megyek a Decathlonba, még ott megnézem jobban, ha úgy van veszek egy 2 kg-os csomagot, de ha a kutyám nem eszi, odaadom egy állatvédő hölgynek.



2018. ápr. 28. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem igazán tetszik
2018. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Hogy nem adnám a kutyámnak.
2018. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is elég sok tápot végigprobáltunk, én ezzel etetek jelenleg, és a kutya szívesen eszi:

[link]

És egyébként próbáltuk már a Solognac-ot is, az nem igazan tetszett neki.

2018. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Jobb mint az áruházi márkatápok. Ha a kutyádnak ez jönne be etes vele. Bár én inkább a vegyes konzerv÷táp etetésre szavaznék. Egy jó száraztáp és mellé a kutya méretétől függően 10-30 gr tápot 5x mennyiségű konzervre cserélni. Tapasztalatom szerint ezzel a módszerrel megszűnik a válogatás.
2018. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Markus-Mühle tápokat én is nagyon nagyon ajánlom! Ha nincs pénzed Orijenre meg hasonlókra (amik amúgy nagyon jók), hanem ez az ár kategória marad, akkor talán ez a legkorektebb.
2018. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül nem is volt kisebb kiszerelésben a Decathlonban, úgyhogy nem vettem. Elmentem helyette a Fressnapf-ba, ott pedig a Premiere-t ajánlották.

Azt megvettem, ha valaki ismeri, írhat róla véleményt. :)

2018. ápr. 28. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!