Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor felébresszem vagy ne?

Ilyenkor felébresszem vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy 14 hetes törpe tacsim.Ha alszik néha olyan hangosan elkezd sírni szinte már üvőlt mintha valaki nagyon megverne egy kiskutyát olyan,mert rosszat álmodik.

Ilyenkor felébresszem vagy ne?

Nem tudom mi a helyes ilyenkor.Hagyjam tovább aludni(félni)vagy keltsem fel?

Rossz hallgatni ahogy sír álmába.


2018. aug. 27. 16:12
 1/4 nonemoji válasza:
A mi tacsink is ilyen volt kis korában, ez fokozatosan elmúlt pár hét alatt... simogatni kell sokat, akár ébren van, akár alszik, így biztonságban érzi magát, minálunk elmúlott! Sok sikert!
2018. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is van. 2 kutyám van. Van, hogy nyüszít álmában, vagy nagyon rángatózik. Én mindig felkeltem, hogy csak egy álom volt, és minden rendben van. Olyankor örül, realizálja, hogy tényleg rendben van minden.
2018. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már 8 hetes kora óta velünk van és azóta csinálja néha-néha.
2018. aug. 27. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 3,5 éves törpe uszkárunk van, néha ő is csinál ilyet, tényleg látszik mintha rosszat álmodna. Ilyenkor ha felébresztjüklátszik rajta, hogy fogalma sincs hol van. Mi ekkor (bár álítólag nem szabadna, de erről is mindenki mást mond) ki szoktunk vele menni a kertbe kicsit játszani, vagy felveszem az ölembe, hogy érezze, hogy vele vagyunk és akkor megnyugszik. És tudomn ezért le leszekpontozva, de ilyenkor még az ágyba is felengedjük, hogy ott aludhasson velünk. Lehet, hogy elrontjuk de ő ilyen marad és kész.
2018. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!