Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki,9 éves, ivartalanítás...

Yorki,9 éves, ivartalanítás ebben a korban, ad valami plusz éveket a kutyának?

Figyelt kérdés
Lehet maradi vagyok,de nem akartam soha ivartalanítani,és semmi beavatkozást a természetben.Néha megfordult a fejemben,milyen jó lenne ha ez a picike kis jószág apja lehetne pár kicsinek,lennének utódok,de olyan lány kutyát soha nem láttam,ami hozzá hasonló,és ennyire szabályos pofával,testtel rendelkezett volna.Szval nem volt még lány kutyával.Ilyen idős korban rizikós az ivartalanítás ? Mert ugye azt mondják hogy ezzel megnövelhető a kutya élettartama.Vagy már túl késő,felejtsem el ?
2018. aug. 27. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ad plusz éveket, megelőzi a heredaganatot, heregyulladást.

Ha jó a vérképe, semmi akadálya az ivartalanításnak, ami egy kan kutyánál közel sem olyan megterhelő mint egy szukánál.

2018. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!