Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám megcsinálni?

Hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

Van egy tacskó keverék kutyám, és a lükéje valamit úgy megrágott, hogy a szájpadlására/foga közé, valahova valami beragadt.


Úgy néztem meg eddig, hogy egy fadarabot betettem a szájába, hátrébb fogattam rajt (beljebb tettem a szájában) és úgy néztem, de nem láttam semmit, egy, az első 2 foga közötti valamin, ami lehet fadarab.


Nem szeretném ha megharapna, ezért nem akarom neki piszkálni.


Állatorvos nem tudom mit tudna vele kezdeni, mert az idegeneket nem nagyon tűri.


Piszkálja a nyelvével, és letámasztja a fejét, majd kaparja a szájpadlását 2 lábbal.


Hogyan, mivel tudnám kiszedni neki?


2018. aug. 30. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem bírsz vele, az állatorvos fel van készülve az ilyen kutyákra.
2018. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engedi az állatorvosnak, akkor el lehet altatni, vagy valami nyugtatót adni neki
2018. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Jézus ereje, vidd orvoshoz. Bebódítja és fél perc. Nézed ahogy szenved csóri, hihetetlen.
2018. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy kiskutya! Mi az, hogy nem bírod megnézni? Akkor csak hagyod, hogy szenvedjen? Talán még szórakoztat is téged ez?
2018. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na! Én talán bunkó, és lenéző voltam valakivel? Mert nem hiszem. Úgyhogy kérném, ez oda vissza működjön.


Azért nem tudom megnézni, mert nem akarom szétfeszíteni a száját, hogy fájjon neki, esetleg odakapjon. Tudom, nem kell irni, így is fáj neki, de gondoltam van valakinek egy jó ötlete amivel könnyen meg lehet oldani.


Na mindegy, bocsánat hogy mertem kérdezni.

2018. aug. 30. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Van egy jó ötletem: nyisd szét a száját és nézd meg! Hogy nem tetszik a stílusom a kis lelkednek? Te szegény! De te ezek szerint boldogan elnézegeted a kutyád szenvedését már sok órája! Félsz, hogy megharap? Tudod, ha nevelted volna, nem csak tartod mint egy gazt, nem is merülne ez fel! Ennyi észt valakinek...
2018. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó😁
2018. aug. 31. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!