Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Rozsdagödör, Vakrozsda "eltávo...

Rozsdagödör, Vakrozsda "eltávolítás", hogyan tudnam megcsinalni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon szeretnem ha valaki akinjartas a temaban leirna pontosan az eljaras menetet :) Adott egy regi hivatalosan hatastalanitott pisztoly melynek anyaga acél! Szinte a teljes feloluleten vannak apro rozsdagödrök! Hogyan tudnám egyenletesen szepen lecsiszolni oket ? Koszontem elore is

2018. febr. 16. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Képet tudnál mutatni esetleg?

Akkor esetleg lenne ötletem. Az a csiszolás így elsőre nem tűnik jó ötletnek, főleg ha mélyek a gödrök.


Ha nem vészes, akkor marad bizony a szétszerelés, és aprólékos kézimunkával, csiszolóvászonnal történő csiszolás.

2018. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondhatjuk melynek a gödröket! ! Igy lehet akkor maradni kell ilyennek , szetszereles megvolt , mivel regi atalakitas igy rozsda is volt rajta , gondoltam meg hidegbarnitasra kesobb, jobban mutatna , privatban kuldok egyet
2018. febr. 16. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben kiállítási (múzeumi) darab, akkor a restaurálási szabályok szerint nem szabad semmiféle ilyen beavatkozást végezni rajta.
2018. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fantom83 ***** válasza:

Ha van a környékeden lehetőség,akkor alacsony nyomással homokszórás,csak használt,tehát nagyon finom szemcséjű homokkal,vagy "üveggel" megszórni",de azt is alacsony nyomással.

Másik lehetőség amit házilag is meg tudsz csinálni az elektrolízis,videókat találsz róla Yutyubén.

2018. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!