Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok nagy kutya van a Margitszi...

Sok nagy kutya van a Margitszigeten?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert holnapután kiugrok reggel 11óra fele a Margitszigetre, és elég kicsi. A nagy kutyák meg elengedve vannak. Nem tudjátok esetleg még azt, aki járt reggel 11óra táján, hogy akkor sok kutya van? Bocsi az ilyen kérdésért de nagyon fontos:))
2010. jún. 21. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában elég sok kutya fordul meg a Margitszigeten, kicsi is nagy is, de most leginkább senki nem jár arra felé mert a fák kidőlésének veszélye miatt gyakorlatilag a sziget nagy része el van kerítve, nem lehet bemenni.
2010. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Sok kutya van ott és nem félni kéne tőlük hanem megnevelni a kutyád hogy normálisan legyen el velük. Nem hinném hogy valaki ilyen helyre kivinné a vadállat kutyáját.
2010. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor utoljára Margitszigeten voltam a kistestű kutyusommal, nélküle tértem vissza. Elkapta őt egy nagy kutya, eltört a gerince, elkellet altatni. Na azóta a Margitsziget közelébe sem merek menni, se kutyával se anélkül. Nem megijeszteni akarlak, csak kérlek nagyon figyelj a kutyusodra, és nem feltétlenül a szabadon lévő kutyák a legveszélyesebbek, néz be minden bokor alá séta közbe, mert tragédia lehet a vége.
2010. jún. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!