Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a nagyimmal?...

Mit csináljak a nagyimmal? Megsózta a kutya kajáját (tészta) és rakott rá sajtot meg tejfölt?

Figyelt kérdés

A nagyim mindig is akart egy kutyát. Ma elvittem a menhelyre, hogy válasszon egyet. Egy nagyon aranyos kistestű keveréket választott. Ahogy hazavitte az első dolga volt megetetni.

Tésztát adott neki (pedig vettem tápot is), de a kutya nem akart enni és erre jött, hogy mi van kiskutyám nem elég sós és megsózta. Mondanom se kell a kutyát nem érdekelte, hogy meg lett neki sózva a tészta. Erre a nagyim reszelt neki sajtot a tésztára. Na itt már nagyon ideges voltam. A kutya még így sem evett, ezért még tejfölt is kapott a tésztára.


2010. jún. 21. 23:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz töle a kutyanak. Meg kell neki mondani, hogy ne igy etesse, de attol, hogy egyszer-ketszer elöfordul, semmi nem fog törtenni.
2010. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
És most akkor mi is a probléma, vagy mi a történet vége?
2010. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
és végül megette?
2010. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
És mért is voltál ideges?! Ne haragudj, de szerintem te se kutyaszakértőnek születtél. Akkor talán nem dühöngeni kéne, hanem tanítani, vagy pedig ne avatkozz bele, ha segíteni nem tudsz, csak puffogni...
2010. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Megette végül, de ez nem jó a kutyának. Én például alap, hogy nem adok a kutyámnak tésztát. A maradékból csak a húst, meg a felvágottat kapja meg.
2010. jún. 21. 23:21
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy örülnél neki, hogy a nagyid nem elhagyja magát, hanem akar gondoskodni valakiről, még itt picsogsz. Attól mert idős, még el lehet neki magyarázni, hogy mit szabad és mit nem szabad adni a kutyának!
2010. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Akiteki ***** válasza:
79%
Kedves egészségére. Biztosan finom lehetett.
2010. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azért voltam ideges, mert mondtam neki, hogy ne így etesse és meg elkezdett gügyögni, hogy de a kutyusnak így jobban ízlik. Nem értette meg, hogy ez nem egészséges.
2010. jún. 21. 23:26
 9/21 Akiteki ***** válasza:
100%
Nem minden nap ezt fog enni. Mindenki boldog, a kutya is finit evett és a nagyid is jól érezte magát. Relax!!
2010. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Imádom a nagyim és örülök, hogy nem hagyja el magát.
2010. jún. 21. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!