Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem jön ki a kutya a...

Miért nem jön ki a kutya a kennelből?

Figyelt kérdés
Van egy menhelyi kutyus, voltam nála néhány alkalommal és szeretném örölbe fogadni. Egyszer kivittem sétálni, minden rendben volt. Viszont azóta nem hajlandó elhagyni a kennelt, így hazahozni sem tudom. Nagytestű, úgyhogy az sincs, hogy felkapom és viszem. Ha bent vagyok vele, minden jó, rárakom a pórázt, eljön a bejáratig, aztán nem mozdul. Mi lehet az oka és hogy tudnék változtatni a helyzeten? Köszi előre is

2018. szept. 6. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Történt vele valami a sétán ami traumát okozhatott neki? De lehet hogy olyan történt amiről senki se tud pl akkor amikor nem volt vele senki pl összekaphatott egy másik kutyàal stb
2018. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi, gyönyörűen sétált. De már nagyon régóta nem volt kint, mert kicsit agresszív. Nekünk sikerült összebarátkoznunk, bújik hozzám stb. Így csak velem volt kint, úgyhogy nem történhetett semmi olyan a sétán, amiről nem tudok. Nem húzott, figyelt rám. Trükköt is tanítgatok neki, nagyon érdeklődő, kedves. De egyszerűen nem jön ki a ketrecből... :(
2018. szept. 6. 16:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első alkalommal ahogy elindultam a kijárathoz (póráz rajta), egyből jött utánam. Gondolkozás nelkül.
2018. szept. 6. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
A menhelyen mondtak/tanácsoltak valamit?
2018. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel elég nehez eset a kutyus, nem tudnak semmit, az is nagy csodának szamított, hogy mi jóban lettünk. Más nem tud hozzányúlni, így gondolom annyira nem is ismerik őt... :( az első 1-2 alkalommal velem sem volt barátságos, morgott stb. Most már bújik :)
2018. szept. 6. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél, és valószínűleg az agressziója is félelemből fakad.
2018. szept. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt tudom.
2018. szept. 7. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!