Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, ha félek attól,...

Az normális, ha félek attól, hogy a kutya kiugrik az ablakon?

Figyelt kérdés

Szúnyogháló van fent az összes ablakon. Mégis mikor kimegyek a szobából, rendszeresen zárom bukóra az ablakokat. Soha még csak a párkányra sem rakta fel a lábait. Azt viszont többször tapasztaltam, hogy nyitott ablaknál szagol az ablak felé, és szaglászik.

Tudom nem hülye, hanem kutya. De lenne olyan helyzet, hogy kiugrana? 10. emeleten lakunk, macskákat nem láthat. Leginkább a madarak miatt félek, mert az utcán a nyomába indul, és ránt pórázon. Még eléggé nevelés alatt áll :)

Csak párom, és néhány ismerős furcsállja, hogy zárom a kutya miatt az ablakot.

Nektek mi a véleményetek erről?


2018. szept. 6. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gondos gazdi vagy, szerintem jól teszed. Az ördög nem alszik...rátörhet a kíváncsiság, megrémülhet valamitől, és menekülőre fogja vagy felkeltheti benne bármi a vadászösztönt és máris kész a baj.

Ha onnan lezuhan, nem éli túl.

Bárcsak legalább annyira vigyázna némely ember a kisgyerekére, mint te a kutyádra. Nem lett volna annyi haláleset ilyenből...

Ez nem túlféltés, hanem felelősség és előrelátás. Zárd csak azt az ablakot, abból garantáltan nincs baj. :)

2018. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Nincs vele semmi baj, ha zárod az ablakot, de azért ne idegeskedj annyira. Mekkora a kutya?

Nekünk egy Shi-Tzu kutyusunk van, szintén a 10.-en lakunk. Mivel az ablakot még ugorva sem éri el és nincs az ablak mellett semmi, amire fel tudna mászni én nem aggódom. Pedig nekünk csak redőny van azon az ablakon, szúnyogháló nincs. Viszont a nyári melegben még éjjel is nyitva volt az ablak.

2018. szept. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!