Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány nap a nem normális, ha a...

Hány nap a nem normális, ha a kutya nem kakil?

Figyelt kérdés

Idős kutyáról van szó, már nagyon keveset eszik és csak főtt csirkemellet,de nem sokat, 2-3 napja biztos nem kakilt már.Gondoltam,hogy mivel keveset eszik ezért nem kakil. De kicsit kezd aggasztani a dolog.

Jó kedvű egyébként,tehát nem bágyadt.


Most másik kutya tápja érdekelte nagyon abból adtam neki egy kicsit,megette,remélem fog kakilni.

Ha a táp hatására sem produkál vmit,akkor holnap d.u viszem orvoshoz.


Volt olyan másik kutyánál,hogy 2 napig nem kakilt,szóval azért nem foglalkoztam ezzel annyira.


2018. aug. 7. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én 11 éves nagytestű kutyám napi 4x végzi el a dolgát, minden alkalommal normális az ürüléke. 2 napnál több viszont biztos, hogy semmilyen esetben sem jó, ha nem végzi el a dolgát egy kutya. Ha holnap reggelig semmi, akkor vidd orvoshoz, ma már zárva lesznek.
2018. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Holnap elviszem dokihoz,ha addig nem produkál vmit,az biztos.
2018. aug. 7. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos volt, hogy 1 egész hétig nem kakilt. Nagyon nagyon beteg volt, bent tartották a kórházban. 3 falatnál többet nem evett 1 nap. Aztán kapott hashajtót az orvostól, és kellő gyógyszert a betegségre. Rá 3 napra alkotott végre. Szintén szaladás az orvoshoz, mert fekete volt. Azt mondta, ha 2-3 napon belül nem múlik el a fekete, akkor nagy baj van. Másnapra félig volt fekete, következő nap normális volt már. Azóta minden rendben szerencsére.

Jobbulást nektek!

2018. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ő azért pár falatnál többet eszik szerencsére és a kedve is jó.


Köszönöm! :)

2018. aug. 7. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!